Letní 225(př) + 255(z) 18-19" - které?
Re: Letní 225(př) + 255(z) 18-19" - které?
Ako je to so smerovou stabilitou? Maju poddajnejsie bocnice oproti cup2. Neplava to? Tiez som spekuloval ze by som na ne presiel.
Re: Letní 225(př) + 255(z) 18-19" - které?
Směrově vynikající, no issues (narozdíl od PZ4 = cikcak) + neplave to. Citlivost na podélné koleje taky celkem malá. Jen ten grip prostě není jak ty Cupy.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Re: Letní 225(př) + 255(z) 18-19" - které?
Uz som kupil cupy, ale buducu sezonu vyskusam. Cupy mi naposledy vydrzali 8000km. Mozno tie sc7 daju aspon 12000.
Re: Letní 225(př) + 255(z) 18-19" - které?
Pokud se pamatuju správně, tak oboje (CSC7 i Cupy) mají threadwear 240, tak bych na ten vyšší proběh moc nesázel. Já Cupy (vzadu) ojel až na kord za 4500km
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.