S větrem ve vlasech....
Moderátor: řidičBOB
Re: S větrem ve vlasech....
Já Tě taky mám ráth.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Re: S větrem ve vlasech....
Karbonu bych tam moc necekal kdyz to vetsinu casu funguje v rezimu zahrat a redline. Ten chladic muze byt pricpanej z venku, prach, kousky listu, kdejakej bordel co se dostane mezi zebrovani
M140i
Honda PCX
ex Civic 1.4i
ex e36 328i
Honda PCX
ex Civic 1.4i
ex e36 328i
Re: S větrem ve vlasech....
Navíc sem do toho roky lil jen V100, ta by snad nemusela tak moc karbonovat.
Musím sa NATO kuknout, jak/esli ten kryt z teho chladiče pude sundat.
Musím sa NATO kuknout, jak/esli ten kryt z teho chladiče pude sundat.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Re: S větrem ve vlasech....
Nepude, je to hermeticky uzavřené a zvenku čisté jak lilie. NoGo.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Re: S větrem ve vlasech....
Ešče ho do pondělka nechám vychladnout (před chvílí sem zas byl brmbrmbrm) a kuknu zastudena, kolik je tam chladící kapaliny a paq... snad z čirého zoufalství (= něco udělat, nenechávat to tak) do toho dvojitého proplachu a čištění pudu, čerst vzal $$$.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Re: S větrem ve vlasech....
Jo, dodatek: Ten chladič woleje prostě nemůže být zabordelený na vodní straně, páč je tam OEM BMW chladící kapalina, pravidelně měněná (co ca 30-50 tis km) a čistá.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Re: S větrem ve vlasech....
Ty woe, BINGO, to může být vono, já po vypuštění předchozího woleje s BG109 tam hned nalil "ostrou" novou náplň bez proplachu. KUJU za podnět.T.E.CH píše: Pokud použiješ BG, je za mne potřeba tam nalejt novej čistej olej, nemusíš celou naplň, hlavně aby to nasávalo a pročistit to na volnoběh , vypustit a až pak nalejt "ostrou" nálpň oleje. BG v oleji co tam zbude pokud jen vypustíš a naleješ ti následnou náplň degraduje, je to agresivní chemie.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Re: S větrem ve vlasech....
Taxem písnul stejný dotaz i na Zpost, třeba tam bude mít něgdo nějakou zajímavou myšlénku. Uvidíme.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Re: S větrem ve vlasech....
Btw (nebudu quli tomu zakládat nové vlkno), sem fčíl gůglil ten CFS a vypadá to, že na runder.cz ho mají hluboko pod cenou všude inde (i ofic distribuce odkud sem ho doposud kupoval) - lze temu runderovi věřit, že to nebude fejk/pančované apod.?
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.