S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 537
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od francis »

Hodte na nej deku
Mirek
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 18396
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Já Tě taky mám ráth.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 629
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Eda »

Karbonu bych tam moc necekal kdyz to vetsinu casu funguje v rezimu zahrat a redline. Ten chladic muze byt pricpanej z venku, prach, kousky listu, kdejakej bordel co se dostane mezi zebrovani
M140i
Honda PCX
ex Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 18396
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Navíc sem do toho roky lil jen V100, ta by snad nemusela tak moc karbonovat.
Musím sa NATO kuknout, jak/esli ten kryt z teho chladiče pude sundat.
kryt chladice.jpg
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 18396
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Nepude, je to hermeticky uzavřené a zvenku čisté jak lilie. NoGo.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 18396
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Ešče ho do pondělka nechám vychladnout (před chvílí sem zas byl brmbrmbrm) a kuknu zastudena, kolik je tam chladící kapaliny a paq... snad z čirého zoufalství (= něco udělat, nenechávat to tak) do toho dvojitého proplachu a čištění pudu, čerst vzal $$$.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 18396
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Jo, dodatek: Ten chladič woleje prostě nemůže být zabordelený na vodní straně, páč je tam OEM BMW chladící kapalina, pravidelně měněná (co ca 30-50 tis km) a čistá.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 18396
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

T.E.CH píše: Pokud použiješ BG, je za mne potřeba tam nalejt novej čistej olej, nemusíš celou naplň, hlavně aby to nasávalo a pročistit to na volnoběh , vypustit a až pak nalejt "ostrou" nálpň oleje. BG v oleji co tam zbude pokud jen vypustíš a naleješ ti následnou náplň degraduje, je to agresivní chemie.
Ty woe, BINGO, to může být vono, já po vypuštění předchozího woleje s BG109 tam hned nalil "ostrou" novou náplň bez proplachu. KUJU za podnět.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 18396
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Taxem písnul stejný dotaz i na Zpost, třeba tam bude mít něgdo nějakou zajímavou myšlénku. Uvidíme.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 18396
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Btw (nebudu quli tomu zakládat nové vlkno), sem fčíl gůglil ten CFS a vypadá to, že na runder.cz ho mají hluboko pod cenou všude inde (i ofic distribuce odkud sem ho doposud kupoval) - lze temu runderovi věřit, že to nebude fejk/pančované apod.?
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Odpovědět