Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 6095
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

black on black, petliter, jebem na too :ar!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 29487
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Měl viset.
270kW
195kW
107kW
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 2065
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Lachende Bestien »

řidičBOB píše:Měl viset.
Možná byste mohl omezit čtení hovínek.cz apod. odpadu, neboť se začínáte přibližovat dikci tamějšího výkvětu emoční inteligence.

A nemám v úmyslu mávat místním býkům rudým hadrem před očima, nicméně postavíme-li vedle sebe (nejen)místní automatické soudružské tykání neznámým lidem a zarytý antikomunismus většiny přispěvatelů, působí to dost paradoxně. Už dříve jsem uvažoval, že to vypíchnu; motivace se dostavila v podobě velmi krátké "návštěvy" soudružsky tykajícího webu kárforšér, který tu někdo zmínil.
"Veškeré kvaltování toliko pro hovado dobré jest." J. A. K.
Každý den umírá po nárazu auta násilnou smrtí cca 3000 lidí - hlavně chodců, cyklistů a motorkářů.
Čím víc zbraní, tím větší mír!
CEO - Cheat Execrative Offender
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 6095
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Tak zrovna v tykačce bych ti špatného nespatřoval. Angličtina ho třeba vůbec nemá. Úcta se projevuje jinak než vykáním. Osobně ho striktně vyžaduji pouze od přisluhovačů státní moci. :D
black on black, petliter, jebem na too :ar!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 29487
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

LB: a co tím autor chtěl říct? Že jsi momentálně mimo, to já vím. To nemusíš zdůrazňovat v každém postu.
270kW
195kW
107kW
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 6095
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Ten argument napsaný lidsky zní tak, že vpodstatě "nelze vést válku za mír". A pokud přeješ komoušovi smrt, seš stejnej hajzl jako on 8-x
black on black, petliter, jebem na too :ar!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 29487
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Já vím. Ale já už jiný nebudu. :p
270kW
195kW
107kW
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 2065
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Lachende Bestien »

@Stepan - používejme tedy angličtinu, a tím se vyřeší "problém" se soudružským tykáním cizím lidem. Souhlasím. Dokud používáme češtinu, která toto rozlišení obsahuje, kdo a proč má zájem to ignorovat? Pohodlí? Povýšenost? Pýcha? Pomýlená touha být s každým kamarád?

@Bob - vaše vyjádření, že "jsem mimo", nelze brát jinak než jako pochvalu - ve světle vaší zde projevované suverenity v antikomunistických názorech a následného pokrytectví v přání zbaběle "justičně" vraždit, čímž si nezadáte s (násilím)"kovanými" soudruhy přelomu 40. a 50. let.

Ti ovšem prožili válečná traumata, což se s relativní pohodičkou posledních několika desetiletí v místní zatuchlé a věčně přiožralé kotlince nedá srovnat, takže se v podstatě chováte ještě hůře.
"Veškeré kvaltování toliko pro hovado dobré jest." J. A. K.
Každý den umírá po nárazu auta násilnou smrtí cca 3000 lidí - hlavně chodců, cyklistů a motorkářů.
Čím víc zbraní, tím větší mír!
CEO - Cheat Execrative Offender
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 29487
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

LB: už jsem svůj postoj zde nejednou vysvětloval. Pro pomalejší jedine rád zopakuji: samozřejmě “viset” apod. je myšleno s velkou nadsázkou a samozřejmě nevolám po krvi. Zejména ne v roce 2017. Pro mne je to mé vyjádření za čarou z důvodu, že třeba Ondráček je hovado, kreatura, dobytek...v lidské kůži.
A máš pravdu - na komunisty/estébáky jsem vysazený, protože s naší rodinou zatočili po bolševicku a fakt je mi zle z toho, že dobytek typu Ondráčka vystupuje v TV a má plnou hubu demokracie. A osobně si z té doby také leccos pamatuji. Takže fakt nestojím o tvou analýzu mých postojů vůči bolševickému dobytku.
270kW
195kW
107kW
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Politický koutek

Příspěvek od oxik »

:D
Přílohy
97B00C8C-B216-4E03-8712-3CFDA89A3B04.jpeg
Odpovědět