Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu

Které palivo je to pravé pro či ono auto?
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 6095
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu

Příspěvek od Stepan »

Když jsem jezdil po zákaznících "furt" tak jsem měl docela rytmus v přípravě svačinek do auta.
Paní mi to každej večer hezky naskládala, do jedný misky tvaroh s ovocem, do druhý misky nějaký maso.

Teď nejezdím skoro vůbec, takže jsem z toho vypad a končí to právě dycky takovýmhle pornem :-\

Od peaku svojí hubnoucí journey jsem nějakých 10 kilo přibral, ale taky začal jet řádnou silovku v gymu, takže 60tkama futrama už přes ramena poctivě neprojdu. A pak se nějaký kilečko ztratí :))
black on black, petliter, jebem na too :ar!
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1699
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu

Příspěvek od Předseda »

ČT-Ne Marko N95 za 35 Kč. To byla krása.. dnes už 37,4
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 29492
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu

Příspěvek od řidičBOB »

já furt 36,90
270kW
195kW
107kW
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1699
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu

Příspěvek od Předseda »

Makro dnes až neděle 36,9. Resp 36,4 s makro kartou
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu

Příspěvek od HondaMan »

A nafta běžně okolo 34 a TankONO pod 33.
Illegal only when police there, police not there habibi everything legal.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1699
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu

Příspěvek od Předseda »

na nafru sere pes :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 29492
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu

Příspěvek od řidičBOB »

....i ten můj :D
270kW
195kW
107kW
Odpovědět