BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 2094
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: BMW Divize

Příspěvek od Zajda »

Kuna sem, kuna tam, nepřítel číhá na každém rohu. Babských rad proti tomuto predátorovi je spousta, cokoliv z čeho cítí človeka by je mělo odradit. Alternativně lze umístit do motorového prostoru kočku nebo její chlupy.
《》1.5 dCi & 0.9 TCe
//// 1.6 ECOjet
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 18399
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Tajně doufám, že dyž je fčíl (extra) těplo, tak to tu sfiňu nebude lákat sa ohřát.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Kdysi jsem daval do Z4 lambdu od bosche a jezdilo to roky bez problemu.
BOSCH 0 258 017 099
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 18399
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Jaxem spal vedle brzo ráno ve vlkně o větru, objednal sem ty dvě lambdy od Bosche a jedna z nich má i číslo 099, druhá 098. Snad to potom bude už OK.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Odpovědět