Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 18396
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Politický koutek

Příspěvek od pavproch »

Jaxe o poblitiku nezajímám, taxem tohle nevěděl/netušil a jemi z VK normálně regulérně zle s jakým zvěrstvem sa dal dohromady. Dycky sem ho obdivoval ale tohle prostě NE.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 29487
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Kikině jeblo už docela dávno. Bohužel. On byl ok tak první ⅔ právního prezidentského mandátu.
Pak si Rus začal říkat o splátku “dluhu”.
On vždy nechytrými (jak by to sám nazval) lidmi opovrhoval. Bylo by nemyslitelné, aby mu přišli gratulovat lidi jako Sony, Tlustá Ála, Jaroslav Vodička, Turek, atd.
Neuvěřitelná plejáda kreatur se tam sešla.
270kW
195kW
107kW
jerry
Letec
Příspěvky: 3980
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Vrchol arogance, typičtí sověti. Poláci jim pomáhají a oni adorují zločinné jednotky, které masově vyvražďovaly Poláky, Židy a volyňské Čechy. A ještě se cítí dotčeni. To fakt hlava nebere.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahr ... .seznam.cz
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 18396
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Politický koutek

Příspěvek od pavproch »

Thumbs up!
charles.jpg
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1697
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Politický koutek

Příspěvek od Předseda »

jerry: tohle vytahování strých ran je dobré k čemu?
greg
Autoškolák
Příspěvky: 68
Registrován: pát 21 říj 18:58

Re: Politický koutek

Příspěvek od greg »

Jak k čemu? Predsa aby populistické vši ako Nawrocki budili vo frustrovaných niktošoch s nacionalistickými sklonmi dojem že sú potrební.
Toyota GR86 MT
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3596
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Politický koutek

Příspěvek od mattonecz »

krasne receno
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Odpovědět