BMW Divize
Re: BMW Divize
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
- Snowman000
- Letec
- Příspěvky: 5847
- Registrován: čtv 17 bře 09:36
- Bydliště: Bratislava
- Kontaktovat uživatele:
Re: BMW Divize
Aha, prepac, nevsim sem si toho.
OK, tak to bych do toho siel. Daj teda potom vediet, ze kedy a kde.
OK, tak to bych do toho siel. Daj teda potom vediet, ze kedy a kde.
Konzerva od sardiniek s LSD
7-miestne GTI
7-miestne GTI
Re: BMW Divize
potom to tu mozu rovno zavriet
Re: BMW Divize
Ale depák.... m4Zlika si nechávám, už je to taky autovrak = každou chvíli něco, takže fklidu, bude o čem spát i nadále.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Re: BMW Divize
///M-bobr už to nebude, hezky! Zepředu to IMHO vypadá jak mustang = pjekně, ale ta rýha na zadku je strašná.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Re: BMW Divize
Dobře, že už 3er je (skoro) prodaný, fčíl mi před firmou na hrbolatém upadnul zadní odpružený závěs vejfuku (vyhnil ten šroub tam) a na výmolech to tluče o nárazník ... já to už ale řešit nebudu, teda pokud ten vejfuk fpondělí při cestě do Slušovic a z5 neupadně úplně.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Re: BMW Divize
970ka píše:S prodanýma autama se nejezdí !!
Tak, protože ste mě vystrašili tímhle bubákem, taxem od té doby s ním jezdil a jezdím jen do prce a z5 (2,2 km jedna cesta) a skoro jo, i na těch pár km mě málem sestřelilo nějaké Ducato valník s tydlifonem u ucha.Marek Zrak píše:Murphyho zákony fungují dokonale, odstav to.
Ale zítra s 3er musím do Slušovic (AR.net, demontáž chytré paní v podpalubí), taxem zvjedaff, esli ten Márfy zafunguje nebo ne. Doufám že ne.
A ešče jeden bubák na mě z toho kouká: Abych sa něgde nezapoměl během cesty ze Slušovic už bez ochrany... taky bojim bojim.
Takže zítra to bude hned 2x adrenalin, ca 100km. Ufff.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Re: BMW Divize
Už je to fuckt, právě mé firmě přistálo 100% na účtě. Ve čtvrtek pápá.
brambor2 už je bez ochrany (a já mám ND, až se něco poséře v soukr. brmbrm s ochranou).
Cesta tam i z5 dopadla (snad teda) bez "havárie".
brambor2 už je bez ochrany (a já mám ND, až se něco poséře v soukr. brmbrm s ochranou).
Cesta tam i z5 dopadla (snad teda) bez "havárie".
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Re: BMW Divize
A ešče jeden černý afterthought: Právě sem z brambora2 vyndal antikunu, ešče dvě noci bude stát venku, pak pude do garáže než si pro něj (dohodou posunuto ze čtvrtka na sobotu) přijedou. Doufám, že ta sfiňa chlupatá nestihne napáchat nějaké přehryzané druoty.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.