
Jinak E90 uz tim "odlevanim" benzinu netrpi vubec a navic to byla vetsi potiz jen u dieselovych E46, benzinove proste cukly a jelo se dal. Takze don't worry... A konec koncu: s ekobenzinem be happy

Ale ja nic takoveho nereklExFun píše:(...)a hlavně konstruktivněji než koupil sis auto na hovno...
btw. neuvažuješ nad něčím takovým http://www.digimanie.cz/branch.jsp?node ... FD005A8E2B ?
Že by neměli V-Power ani 95 ani 100?pavproch píše:@pj: radost sem si právě zkazil sám.... docházel mi benzín, věděl sem o shellce v dosahu, tak šup k ní... jaxem tam dojel, taxem zistil, že tam mají jen ty nový eko-save-fuel-sračky (vípowr eeee, normál natural eeee), blbec, místo abych tamocuto co nejrychleji utek, sem tam nalil plnou (přiznávám, že ty zprávy o cucnutí si vzduchu - viz výše - při dojezdu dle BC pod 50km mně vystrašily).... kurwa, to je ale eko-sfinstvo, autí jede "hrbolatě"... never-ever-more
Tenhle pocit jsem měl před pár lety, poslední dobou začínám být zase alespoň mírně optimistický: Alfy Giulietta a (snad) 4C, Peugeot RCZ, Citroën DS4, aktuální BMW 5er (byť bez R6 atmopjanda píše:Ze je E90 snesitelne zlo uz jsem tu parkrat konstatoval. A ze uz par let neexistuje auto, ktere by odpovidalo mym, trebaze uz znacne snizenym pozadavkum, uz tu take padlo. Takze nic proti, ale to jeste neznamena, ze se tu vsichni chytneme kolem ramen a budeme spolecne tancit, nebo ano?
na 116i pokud neměla navi tak určitě nevasco píše:Prosím pěkně, dávala se na 1er poFL místo antény ploutvička?
z jakého důvodu jezdíš tama a ne přes Lešnou? (a na shellku do VM bys dojel v obou případech)pavproch píše:shellka na výjezdu z Hranic n. M směr ValMez (I/35)
Ne, nikdy.vasco píše:Prosím pěkně, dávala se na 1er poFL místo antény ploutvička?
Na co vsechno si lide dnes nestezujivasco píše:...mám ... odporný dlouhý prut