Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

O všem co se týká našeho webu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od Snowman000 »

Tak na to vlitnite...kinderko ta z toho nadobro vylieci :D
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od Kavis »

Me uz leci druhy kousek a opravdu nemam chut ani silu resit takove kraviny :D me spis stve, ze z nejlepsiho motoristickeho webu se stala stranka, kterou na mobilu vzdy jen roluju dolu na ziva temata na foru, protoze zbytek nestoji za rec. Sice uz tu probehly nejake pokusy o vysvetleni, ale to nezaplacne me vzpominky na to, jak to tady byvalo super. Byt forum na taptalk, tak na stranky vlastne asi ani nelezu (mozna proto taptalk neni, pze si myslim, ze bych nebyl sam)
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od Lachende Bestien »

@Stepan

Vaše problémy bych fakt chtěl mít. :)
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od retron »

to není o problémech, ale je to do očí bijící, zlášť když titulek obsahuje slovo "překvapivě" a obsah článku je překvapivý asi pouze pro autory. Daleko větší problém vidím ve vykrádání zahraničních webů případně youtube videí, kolikrát i bez uvedeného zdroje a ještě tvářící se, že s nimi spolupracujete viz. kolegové atd.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od Lachende Bestien »

Aspoň že si můžete na fóru kolektivně zanadávat a nekonstruktivně zakritizovat a hned si na chvíli zmírnit frustrace ze stresuplného dne, no ni? :-bd

Edit. Ovšem pokud jste zadavatelé reklamy či sponzoři AF, pak je samozřejmě vaše sdílené subjektivní znechucení nad zřejmě klesající úrovní článků pochopitelné z hlediska potenciálně se snižujících finančních příjmů.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od Stepan »

Je to naopak. Lidé, kteří na web chodí, za obsah "platí". Tím, že kliknou a vidí reklamy, komentují (protože u toho musí klikat a vidí víc reklam...). A je proto zcela pochopitelné, že se proti nižší kvalitě zboží ozvou*. Už třeba jenom proto, že když bude web AF.cz stát dlouhodobě za prd, zruší se i fórum (bo nebude keš) a celá komunita se bude stěhovat jinam, což sebou nese nutnou adaptaci na nové spoludiskutující, nutnost přizpůsobovat styl diskuze jinému fórum atd. Zbytečné komplikace. Nedávno jsem takhle přišel o oblíbenou nalejvárnu. Byl to trošku punk, ale měl jsem to tam rád. Dokud si na mě majitelka neotevřela držku takovým způsobem, že už si tam v životě nedám ani neperlivou vodu. A taky mě to trošičku mrzí :(

Samozřejmě, řešením je to prostě nečíst. Ale to není úplně to pravé ořechové. Zároveň chápu odpověď od pj, i jsem s ní v úvodním postu počítal. Nebudu psát do knihy stížností v mekáči, že mi neudělali pořádnou krkovici.

Sněhuláčik: A co bych s tím ve svém věku dělal? Jedině to pak doma uhrát na nějakou RS6 Avant. Však kočárek bych do Golfa těžko dával B-)

*Narozdíl od zadavatelů reklamy, ti prostě zavřou kohoutky a dál je to nezajímá.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od Stepan »

Ale abych jenom nedržoval:
http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/kd ... vdu-dobra/

tohle potěšilo :x

Edit: + si teda myslim, že část petrolheadů sere právě to, že z rychlé jízdy se stalo něco, co může mít každý a není to výsada pár nadšenců. Dobře je to popsané v testu Rapidu u konkurence. Že vlastně Rapid s 1.2TSi je celkem super auto, lehké, živé, čitelné. No ale koupí si petrolhead rapida? Spíš ne, však v tom jezdí každej low level obchoďák. Joo, umět to to samý a bejt to nějaká "RS" edice nějaký pochybný značky, to už by to možná šlo. Aby všichni věděli na první pohled :)

Na Jihlavsku se nám teď vyrojilo pár GolfR, potkávám je často. Nemyslím si, že každej z nich vlastní petrolhead. A i přesto má 4x4 300k benzín. Dřív by si kvůli tomu musel koupit STIčko, který by si nekoupil, právě proto, že není fanda, ale vlastně chce jen jezdit rychle a mít to v paži :ymhug: Takže už to není správně petrolheadský :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od pavproch »

Tři dny mi to psalo "generál erorůj", už sem si myslel, že mám něco blbě ve (starém) pc, ze kterého fčíl surfím... nemám, uffff
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od _sulcik_ »

Dva dotazy:
-proč pod některými články nejdou přidávat komentáře? (je to tím, že ti autoři sou si sami vědomi toho jaký odpad napsali a nejsou schopni přijmout konstruktivní kritiku? )
-proč nejsou komentáře pod video svázány například s facebookovým účtem, jak je to teď populární? Lidi by si rozmysleli psát tam anonymní kraviny a celkově by to mělo asi maličko lepší úroveň
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1867
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od Zajda »

Já myslím že je to úplně jedno, důležitý je jen boxík s aktuálními příspěvky na fóru.
《》
Odpovědět