BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 18396
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: úte 26 kvě 16:14 dám ho asitak za kilo
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5847
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Aha, prepac, nevsim sem si toho.

OK, tak to bych do toho siel. Daj teda potom vediet, ze kedy a kde.
Konzerva od sardiniek s LSD
7-miestne GTI
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 18396
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

SZ
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 575
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

potom to tu mozu rovno zavriet
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 18396
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Ale depák.... m4Zlika si nechávám, už je to taky autovrak = každou chvíli něco, takže fklidu, bude o čem spát i nadále.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 18396
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

///M-bobr už to nebude, hezky! Zepředu to IMHO vypadá jak mustang = pjekně, ale ta rýha na zadku je strašná.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 18396
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Dobře, že už 3er je (skoro) prodaný, fčíl mi před firmou na hrbolatém upadnul zadní odpružený závěs vejfuku (vyhnil ten šroub tam) a na výmolech to tluče o nárazník ... já to už ale řešit nebudu, teda pokud ten vejfuk fpondělí při cestě do Slušovic a z5 neupadně úplně.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 18396
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

970ka píše:S prodanýma autama se nejezdí !!
Marek Zrak píše:Murphyho zákony fungují dokonale, odstav to.
Tak, protože ste mě vystrašili tímhle bubákem, taxem od té doby s ním jezdil a jezdím jen do prce a z5 (2,2 km jedna cesta) a skoro jo, i na těch pár km mě málem sestřelilo nějaké Ducato valník s tydlifonem u ucha.
Ale zítra s 3er musím do Slušovic (AR.net, demontáž chytré paní v podpalubí), taxem zvjedaff, esli ten Márfy zafunguje nebo ne. Doufám že ne.
A ešče jeden bubák na mě z toho kouká: Abych sa něgde nezapoměl během cesty ze Slušovic už bez ochrany... taky bojim bojim.
Takže zítra to bude hned 2x adrenalin, ca 100km. Ufff.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 18396
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Už je to fuckt, právě mé firmě přistálo 100% na účtě. Ve čtvrtek pápá.
brambor2 už je bez ochrany (a já mám ND, až se něco poséře v soukr. brmbrm s ochranou).
Cesta tam i z5 dopadla (snad teda) bez "havárie".
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 18396
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

A ešče jeden černý afterthought: Právě sem z brambora2 vyndal antikunu, ešče dvě noci bude stát venku, pak pude do garáže než si pro něj (dohodou posunuto ze čtvrtka na sobotu) přijedou. Doufám, že ta sfiňa chlupatá nestihne napáchat nějaké přehryzané druoty.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Odpovědět