BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

ctrl_j píše:Coz je jinej motor. Ja nepsal ze X5 nikdy nebyla 35d, ale ze ten dany motor o kterem je rec se v X5 nikdy nejmenoval 35d.
Soucasne generace X3 35d = X5 40d = 740d = 335d = 535d atd.
Ma to na neco vliv? :)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

Bond007 píše:
řidičBOB píše:Je megauchylná! Už i za ten malej, kam navíc nejde dát ani kloudný motor.
Btw: 4.0d už není osmivál, ne? To je šest hrnců a 2(?) turba..?
Tohle je ještě dobrá volba...známý to má v 6tce kabriu :-( Navíc - 50d stojí za hovno a jejich nové benzínové V8 obcházet obloukem.
je to novy oznaceni stare 35d... jako ten motor je charakterove otresnej, sileny prodlevy, ale kdyz se to posbira, tak to ma i neco jako vykonovou spicku a jakstaks to jede, treba oproti diesele v cayenne, kterej jsem taky zkousel :)
No pockaj, tvrdis ze ten silnejsi dieslovy kejen s 380k ide horsie ako hento? :)
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

:x
911T píše:
Bond007 píše:
řidičBOB píše:Je megauchylná! Už i za ten malej, kam navíc nejde dát ani kloudný motor.
Btw: 4.0d už není osmivál, ne? To je šest hrnců a 2(?) turba..?
Tohle je ještě dobrá volba...známý to má v 6tce kabriu :-( Navíc - 50d stojí za hovno a jejich nové benzínové V8 obcházet obloukem.
je to novy oznaceni stare 35d... jako ten motor je charakterove otresnej, sileny prodlevy, ale kdyz se to posbira, tak to ma i neco jako vykonovou spicku a jakstaks to jede, treba oproti diesele v cayenne, kterej jsem taky zkousel :)
No pockaj, tvrdis ze ten silnejsi dieslovy kejen s 380k ide horsie ako hento? :)
Mluvil jsem o v6 dieselu v cayenne, ne cayenne diesel s ;)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
jancsi
Pan Řidič
Příspěvky: 280
Registrován: stř 16 úno 11:50
Bydliště: Praha

Re: BMW Divize

Příspěvek od jancsi »

A Cayenne benzín?
E46 325i + E60 550i
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

jancsi píše:A Cayenne benzín?
Cenove i provozne nesmysl?
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 4003
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: BMW Divize

Příspěvek od HondaMan »

Snowman000 píše:Ja bych podobnu krizu riesil teda inak! ;))

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/tot ... e-vzniklo/
Vy jste s tím manuálem všichni jak pominutí...

Benzin? Do velkého SUV? Pro aktivní jízdu? Nesmysl. Pamatuju, když jsme ve firmě měli RR Sport s reálným dojezdem kolem 150 - 200km na nádrž při svižnější jízdě.
Manuál? Proč bych si měl pořizovat manuál do více než dvoutunové nudné krabice, která je určená k převážení psa a rodiny?

Myslím že Bond zvolil správně.
2.9T RWD
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

Nakoniec bude BMW najlacnejsia alternativa. To teda dopracovali. Neviem ci sa mam smiat alebo plakat. :D
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

911T píše:Nakoniec bude BMW najlacnejsia alternativa. To teda dopracovali. Neviem ci sa mam smiat alebo plakat. :D
Tak nejlevnejsi... Zalezi na uhlu pohledu a s cim to srovnavas :) jsou za to 3 ORS :D
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

HondaMan píše:
Snowman000 píše:Ja bych podobnu krizu riesil teda inak! ;))

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/tot ... e-vzniklo/
Vy jste s tím manuálem všichni jak pominutí...

Manuál? Proč bych si měl pořizovat manuál do více než dvoutunové nudné krabice, která je určená k převážení psa a rodiny?
Pod toto sa podpisujem. Dnes je tych segmentov kde ma este manual nejaky objektivny vyznam velmi malo a urcite to nie je segment SUV. Napriek clankom co tu kazdy druhy den vypisuje nejaky nekompetentny novinar.
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

Btw za mesic jsem s tim najel 9000km, nerikam tomu auto ale prepravni prostredek... Za rok az dva to chci prodat i s m3 a koupit neco famozniho... Taky jsem tim poprel sam sebe :D ale racionalne mi to dava smysl ;)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Odpovědět