Gastronomické okénko

Volné diskuse na libovolná témata...

Re: Gastronomické okénko

Příspěvekod mattonecz » pon 18 kvě 19:12

Já si teď 2 dny po sobě objednal tikku masala z Indian by nature Dejvice a bylo to strašně dobrý
2016 Opel Astra K 1.4T 92kw - EDS Phase 1 185PS/290Nm
2018 Honda PCX 125
mattonecz
Letec

Příspěvekod pavproch » pát 19 čer 10:44

Fčera sem při cestě domů z Čech (jel sem zase spodem) poprvé po koroně (zřejmě) narazil na její důsledky: sem chtěl jít na oběd, tam kde to znám (a kde sem už byl mockrát) - Vranov n D. Zámecký Hotel = zavřeno (ale nepátral sem proč).

Ale mělo to i pozitivum - sem o kus dál našel moc fajn (a otevřenou) hospodu, co sem ešče neznal.... restaurace Větrný mlýn v Lesné. Bylo to tam mňamézní.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavproch
Letec

Příspěvekod Ondras » pát 19 čer 11:56

mattonecz píše:Já si teď 2 dny po sobě objednal tikku masala z Indian by nature Dejvice a bylo to strašně dobrý

V Indian by Nature v Pernerce jsem byl jeden čas štamgast. Poměr cena výkon bezkonkurenční :)

A z jinýho soudku, jděte na degustační menu do Tara na Smíchov. Paní z toho byla úplně auf a mně se to taky líbilo - prima obsluha, super jídlo, dobrá show.
Ondras
Autoškolák

Příspěvekod pavproch » úte 23 čer 17:17

pavproch píše:Neska sem už šel najisto a cíleně - restaurace Stovka ve Fulneku - mňam. Byl sem tam už 3x a 3x sem se oblizoval až za ušama.

Počtvrté. A zase mňamézní. ^:)^
pavproch
Letec

Příspěvekod pavproch » ned 12 črc 12:48

Neska byl (dlouho dopředu plánovaný, pak několikrát odložený) rodinný "slavnostnější" oběd na Eroplánu v RpR. A jako jo, musím je pochválit, bylo to mňamézní a v porovnání se všednodenním meníčkem i veleporce. A kupodivu, oběd pro čtyři (v neděli čili ne všednodenní meníčko za všednodenní cenu) se vešel hluboko, opravdu hluboko pod litr.... spokojenost.
pavproch
Letec

Předchozí

Zpět na Ring volný