BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.

Re: BMW Divize

Příspěvekod 911T » sob 11 srp 21:06

A dostal si co si chcel?
911T
Pan Řidič

Příspěvekod mmira » sob 11 srp 21:14

jeste i par haliru navic
Autoforum.cz
beetle S
mmira
Moderátor

Příspěvekod jerry » ned 12 srp 08:10

Stepan píše:Nedivil bych se, kdyby byl nějaký problém na straně pánů servisáků. Přecejen, pp prachy do auta s gustem sype, tak proč mu to neudělal pořádně až na čtvrtej pokus ;)

Je to přece v záruce, škodili by sami sobě.

Někdy se stane, že auto jde z průseru do průseru. Pak bych volil taky variantu poslat ho o dům dál. Karmu nezlomíš.
Staré dobré časy automobilismu už byly, jen my byli na špatné straně železné opony
jerry
Letec

Příspěvekod 911T » ned 12 srp 08:20

Ta nova Z4 teda moc krasy nepobrala. Narozdiel od supry, ta vyzera az neskutocne dobre.
911T
Pan Řidič

Příspěvekod mmira » pon 13 srp 07:54

jeste k tomu prodeji me M3. pan prijel s tim, ze jede z Berlina, kam jel obhlidnout jiny, jeste drazsi kus. uz pry byl rozhodnut to vzit, ale pak zacaly vyplouvat na povrch veci v podobe puvodu z Polska (a nejasne historie pred tim), spatne nalakovaneho blatniku, prestoze to melo byt nebourane, registrace na nedohledatelnou manzelku atd.

tak se ma absolutni otevrenost vyplatila. prijel s tim, ze dopredu vedel kompletni historii vcetne par drobnych nehod a uprav auta, svezl jsem ho, pak se projel on a o cene ani nediskutoval. naopak jsem mu sam dal drobnou slevu na rozbitou mlhovku, o ktere jsem nevedel. co jsem s nim prozatim mluvil, jeho nadseni trva a spise roste.

zda se, ze se to dostalo do rukou nadsence, ktery s tim bude i jezdit a uzivat si to, nejen oprasovat v garazi. to me docela tesi.
Autoforum.cz
beetle S
mmira
Moderátor

Příspěvekod Snowman000 » pon 13 srp 08:55

Jo toto vzdy potesi ked auto skonci u niekoho kto si to cenni! Este raz gratulacia k predaju :)
"If in doubt, flat out" - Colin McRae 1968-2007

"Co si sami neodřídíte, to nemáte, na všechno ostatní je tady Playstation." - Pavel Janda
Snowman000
Letec

Příspěvekod 911T » pon 13 srp 11:26

Len ta pre zaujmavost, ako dlho si ho mal a ako sa odvtedy zmenila cena?
911T
Pan Řidič

Příspěvekod mmira » pon 13 srp 12:41

zajimava otazka, kupoval jsem ho v roce 2009, najeto mel 84.000. prodal jsem za stejnou cenu, za jakou koupil, pocitano v CZK. pro zajimavost se musim nekde podivat, kolik byla za tu dobu inflace a kolik celkove stal servis/upravy.
Autoforum.cz
beetle S
mmira
Moderátor

Příspěvekod jerry » pon 13 srp 12:58

V nejbližší době zřejmě nastane vzestup ceny. Škoda, že jsi ho musel prodat. Ale chápu to, nejde sedět jedním zadkem na dvou židlích.
Staré dobré časy automobilismu už byly, jen my byli na špatné straně železné opony
jerry
Letec

Příspěvekod mmira » pon 13 srp 13:15

muze, nemusi. 4 roky zpet bych za ni nedostal ani 400t. jsem presvedcen, ze jsem prodal v pravy cas a prodal dobre. byt to uplna garazova princezna, asi by stalo za to ji drzet dal, ale takto ne. vim o jedne zadrene E36 M3 a premyslim ze bych si z ni udelal projekt.
Autoforum.cz
beetle S
mmira
Moderátor

PředchozíDalší

Zpět na Německá auta