Další zajímavá autovidea

Zajímavá automobilová videa z celého světa.

Re: Další zajímavá autovidea

Příspěvekod Spectral » sob 09 lis 09:56

jayd: Nevím, proč to dělá on, ale já to dělám, když si potřebuji zjistit, v jakém stavu mám brzdy, zda se jim s ohledem na teplotu bude chtít brzdit (a jak moc) a jak je na tom brzdovka (jestli mi pedál nepadne dolů).
:ar!
Spectral
Mistr volantu

Příspěvekod ctrl_j » sob 09 lis 11:58

jayd píše:ctrl_j : video V6...moc se v tom nevyznám, ale proč klepne levou nohou do brzdy, když to drtí na plný plyn..třeba čas 3:40,ale i dřív..

V zasade to co pise Spectral. Chysta si je pred ostrym pouzitim a predem vi, zda s nimi muze pocitat. Je to uzitecne i v beznym provozu - kdyz je sucho a prasno, po ceste male kaminky, nebo kdyz naopak leje a predem si osusis kotouce.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
ctrl_j
Letec

Příspěvekod jayd » sob 09 lis 16:11

díky, zase jsem chytřejší ^:)^ ..a zkušenější řidič :-@ :D
jayd
Autoškolák

Příspěvekod Vrooom » ned 10 lis 16:50

Spectral píše:Vroom: Teď jsem si konečně pustil to video s Fordem GT a mohu prohlásit, že dojem z videa - oproti realitě - je naprostá nuda. Sice jsem nečekal, že tam to auto aspoň trochu podrtí, ale i ten zvuk v tom videu je o ničem. Je teda fakt, že ten "náš" Ford GT není sériovka; první majitel to dal nějakému úpravci a výsledkem je 700 koní a fenomenální zvuk motoru, který se prostě musí zažít. S tím nevýrazným prdítkem z videa nemá mnoho společného.

Jede na verejne silnici, vystupuje pod svym jmenem, byl by blazen delat nejakou zbesilou jizdu na silnici. Me Harry bavi, ma obrovsky zkusenosti a prehled. Dokaze vypichnout a ocenit zajimavy auta. Doted mi Ford GT nijak zajimava vec neprisla, myslel jsem, ze nema moc dobry jizdni vlastnosti a je to spis show car, pritom se zda ze to je i skvely kus techniky.
Vrooom
Letec

Příspěvekod kubeek » pon 11 lis 08:11

kubeek
Řidič začátečník

Příspěvekod driver » sob 16 lis 12:57

Chiron 490kmh světový rekord, Piech by měl velkou radost...

Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
driver
Letec

Předchozí

Zpět na Videa s auty a o autech