Zimní/letní? Už máte přezuto?

Když se chcete ponořit do nitra...

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvekod jerry » úte 21 led 11:57

S Goodyear Ultra Grip Performance+ mám stejnou zkušenost jak Vrooom. Prvních cca 500 km nic moc, potom se výrazně zlepšily na suchu i vodě. Sníh nevím, nemáme zatím žádný.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jerry
Letec

Příspěvekod HondaMan » úte 21 led 12:32

Jak jsem loni adoroval Pirelli Scorpion SUV, tak mě letos už 2x ustřelil zadek.

Poprvé ve vcelku vysoké rychlosti na dálničním sjezdu plně obsazené/naložené auto. pohoda, pohoda a najednou dveřma napřed.
Podruhé s prázdným autem při svižném rozjezdu na křižovatce a odbočování doleva o cca 120° přímo před hlídkujícími PČR :-D

V obou případech bylo vlhko a teplota kolem 0. V obou případech stačilo dát plné kontra a auto se srovnalo.

Jako Insignia CT je naladěna vcelku hravě, ale především ten první kousek mě vcelku překvapil.
Speeding. Bringing the World Closer Together.
HondaMan
Letec

Příspěvekod Duke_Luke » stř 22 led 11:46

nevedel som ,kde to dat, tak tu to trosku temou sadne. Kupoval som nieco na eshope podlozky-pod-kola cz a mam nejaky zlavovy kupon, keby niekto objednaval a hodi sa mu to . 10% zlava kod PARAADA platny do zajtra 23.1.2020 .
Duke_Luke
Autoškolák

Příspěvekod Shr3k » stř 22 led 18:58

HondaMan píše:Jako Insignia CT je naladěna vcelku hravě, ale především ten první kousek mě vcelku překvapil.

V krizovce se vodí pěkně, ale je IMO v ní není cítit tolik rychlost, takže to třeba lehce můžeš přehnat. Chce to furt kontrolovat, s headupem to má člověk na očích.
2018 Opel Insignia Country Tourer 2.0T
2009 Mazda2 1.5 MZR
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Shr3k
Mistr volantu

Příspěvekod HondaMan » stř 22 led 19:34

S tou rychlostí to nemám tak jednoznačně. Často se mi stává, že jedu pomaleji než si myslím. Koncern imho maskuje rychlost lépe.
Speeding. Bringing the World Closer Together.
HondaMan
Letec

Příspěvekod Duke_Luke » pát 24 led 10:07

tak prisiel este jeden kod na eshop podlozky pod kola cz a vyuzitelny aj pre sesterske eshopy. platnost do 30.1.2020 . Zlava 10%, Kod je JANUAAARY
Duke_Luke
Autoškolák

Předchozí

Zpět na Technika