Pneu koutek

Když se chcete ponořit do nitra...

Re: Pneu koutek

Příspěvekod Tommino » pon 25 čer 19:07

Nu dobrá, dobrá.
Tommino
Autoškolák

Příspěvekod M.Z. » pon 25 čer 19:11

Já se tak snažil a tys nepochopil, zklamals mě X_X
M2
Coupe JCW
M.Z.
Letec

Příspěvekod mmira » pon 25 čer 19:13

kdyz jsem tam byl pred 2 lety naposled, jeste za casu stareho skoku pred Flugplatzem, uz casy kolem 8:20 patrily mezi absolutne nejrychlejsi. rychleji jezdili jen mistni matadori s okruhovkama.

takze se nedivim, ze dobre rizeneho swiste mnoho aut nepredjelo.
Autoforum.cz
beetle S
mmira
Moderátor

Příspěvekod mmira » pát 06 črc 09:43

řidičBOB píše:mmira: pověřím kolegu, ať to sleduje. On je docela sportlich jezdec a už taky leccos najel a projel, takže mu v tomhle docela věřím.

prosim nejaky update. potrebuji novou sadu pro Cupru.
Autoforum.cz
beetle S
mmira
Moderátor

Příspěvekod retron » pát 06 črc 12:02

tak ja už tu na CSC6 nějaké ódy pěl, po asi 3tis km a velemokrém průletu po dálnicích můžu přidat i reference na mokru kdy se ani v 180+ ani nehla. Ten hoax s měkkými bočnicemi, to myslíš tu jednu zprávu na tyrereview? Subjektivně jsou celkově měkké a pohodlné. Já si je nemůžu vynachválit (ale Supersporty jsem neměl). Jediné co mě překvapilo, ikdyž mam XL FR variantu, že ochrana ráfku není nic moc, spíš nic, oproti předchozím Dunlopům. S výdrží to asi velká sláva nebude, ale to se tak nějak od UHP gumy čeká, na jednom ze vzorků už je vidět zkosená hrana. Jo a překvapilo mě, že i teď po dojezdu cítím gumu :D
retron
Letec

Příspěvekod mmira » sob 07 črc 21:16

nevim uz, kde jsem to cetl. ale na tyrereviews jsem koukal, takze je to mozne.

nakonec jsem stejne vzal PS4, jedna naprava je jeste pouzitelna, tak jsem nahradil jen tu sjetejsi.
Autoforum.cz
beetle S
mmira
Moderátor

Příspěvekod jerry » pát 10 srp 14:24

Pokud mám v zimě obuté zimní pneu a hloubka vzorku je pod stanovených 4 mm, ale jedu na nich v období zcela bez sněhu, kdy nejsou zimní povinné, jen ten nižší vzorek než 4 mm proti předpisům? Podotýkám jedná se o situaci, kdy mohu jet na letních s povinnou hloubkou 1,5 mm.
Staré dobré časy automobilismu už byly, jen my byli na špatné straně železné opony
jerry
Letec

Příspěvekod Spectral » pát 10 srp 17:06

jerry: Ne, 4mm vzorek na zimních potřebuješ jen, jedeš-li v zimním období po vozovce pokryté souvislou vrstvou sněhu, náledí, blabla. Mimo zimní období nebo mimo sněhem/ledem pokrytou cestu platí pro zimní pneu stejný limit jako pro letní, tj. 1,6 mm (ne 1,5).
:ar!
Spectral
Pan Řidič

Příspěvekod jerry » pát 10 srp 18:31

Myslel jsem si to. Jde mi o dojetí zimáků se vzorkem slabě pod 4 mm na malé pandě jen v městském provozu, kde takřka sníh neznáme. Pokud by napadl, pojedu jiným autem. Díky za upřesnění 1,6 mm, já žil v domnění 1,5 mm ;)
Staré dobré časy automobilismu už byly, jen my byli na špatné straně železné opony
jerry
Letec

Příspěvekod řidičBOB » pát 10 srp 20:34

mmira píše:prosim nejaky update. potrebuji novou sadu pro Cupru.

Kolega říká, že sucho i mokro super - drží dobře. Ale prej hoří před wočima :-ss
Winners never quit and quitters never win.
řidičBOB
Antiradar FAN

PředchozíDalší

Zpět na Technika