Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2423
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

slušné :-) jako trochu to klouzalo
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Stěžuju si na sportkoncept.cz, dovozce hůlek leki.

Spolu s objednávkou nových MicroStick (náhradou za zlomenou) sem na info@sportkoncept.cz poslal dotaz na náhradní díl (za účelem opravy zlomené hůlky). Vrátilo se mi to jako nedoručitelné (neexistující adresa), a to sem tu adresu získal odkazem z jejich webu.... Taxem napsal jejich obchodnímu řediteli.... a myslíte si, že se něco stalo? Ani guvno, zřejmě pan ředitel nemá čas na potřeby řadových zákazníků, musí přece dělat business, že.... O:-)

Chjo, no, to je tak dyž ..... no, rači nic, abych tu zase nebyl za pražáko-foba.... :D

Mno nic, asi si pudu postěžovat napřímo do leki.com.... #-o
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od vonkreuz »

Komu jsi tam psal? Nechce se mi to hledat, ale napiš panu Klimkovičovi nebo tak nějak. Myslím, že je to obchoďák, kdyžtak to zkusíme přese mně. A tohle je jeden z duvodu, proč nechci LEKI na krám a mám tam BlackDiamond, kterej má ke všem holím všechny trubky jako náhradní díly.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Napsáno, odesláno, uvidíme, uslyšíme... dík za tip.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:
pavproch píše: Gillete Sensor Excel HyperSuperExtra newbo jaxa ten paskvil menuje - zkoušeli sste se s tím už někdo oholit? Ti debilové vymysleli "plovoucí" hlavu s břity - výsledkem je, že sa neoholíš... jedině, že jak debil budeš tu hlavu držet prstem aby neuhýbala.... jj, inovace starého dobrého Gillete Sensor se mimořádně vyvedla...
Ufffffff...... Konečně se mi podařilo těch pět kusů teho zmrdstva doyebat a neska sem to slavnostně vyhodil a..... mohl vytáhnout obyčejné jednorázové noname holítko z tety za 17,- Kč a oholil sa jak lord.... rychle, bezbolestně a krásně hladce..... :supz:

Už sem písnul temu fusatemu, že pod strom takovýhle zmrdstva rozhodně nepatří... tak doufám, že to nesplete...
fusatý poslúchal dobře a správně.... i přinesl 10ks náhradních břitů Sensor Excel (bez dalších přívlastků)... před chvílou byla panenská jízda (že prý sa na teho rumcajze už nemože dívať - jj, v práci sem byl naposled 19.12.) - to je blaho, jak to pevně sedéí v ruce, a hýbe se jen tak jak JÁ chci.... \m/
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od beaumont »

No jo, takoví jako já, co máme už asi 20 let pořád ten stejný elektrický holicí strojek (Philips), který stačí jednou za čas vyčistit a jinak pořád funguje stejně dobře jako první den, my si nestěžujeme...
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Tohlecto je fakt asi možné jen v Kocourkově.... mládek, nasrat!
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

neska ty věci fakt nic nevydrží.... nebydlíme ešče ani 15let a .... loni umřel mražák a pračka .... a fčíl lednice.... chjo no... #-o
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od vonkreuz »

Jeb.t Českou a Slovenskou poštu motykou do hlavy. Tyhle dvě bandy kreténu si ze mně udělali bezúročnou záložnu a v době, kdy česko-slovenský platební styk trvá max. 3 pracovní dny mi už 14 dní dluží nemalé peníze za dobírku. :!!
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

pavproch na OF.cz v tamější lampárně píše:Stěžuju si na stáří..... neska jaxme s Jr. (bude brzo plnolet) vyrazili od auta, taxem první hodinu za ním vlál jak hadr .... sic tam byla nějaká ta stopa šláplá už od pátku (zkuste hádat kým? :wink: ) tak ju dost zaválo a musel chvílema dost bagrovat.... :mrgreen: Přesto sem za ních to stěží udýchával... :oops:

No, ale dyž sa nad tím tak zamýšlím, tak už si vlastně nestěžuju.... páč po hodině mu došlo a zbytek výletu (čti druhých 600 výškových metrů) sem bagroval já a těžce mu utíkal..... :mrgreen: halt to jeho vysedávání u pc s WoW sa někde projevit musí.... nebo sa prostě projevuje ta vytrvalost nastřádáná za 40+ let, co běhám po horách... :supz:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět