Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od GeneHawkins »

pavproch píše:... Abych ale ten dokument mohl platně použít, musel jsem: otevřít datovou schránku, dokument překonvertovat a poslat na Czech Point, dojít na poštu, slečně za přepážkou sdělit tajný kód, ta tu přeposlanou zprávu vytiskla, opatřila dalším papírem s razítkem pošty a za 30korun mi ho vydala. KOCOURKOV!...
A proč jsi ten dokument nepřeposlal na správný úřad?
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

čez : přehlídka neschopných lemplů
20.12. jsem poslal žádost na připojení elektriky, přišla odpověd že to přijali a maji 30 dní na vyřízení.
21.1. tam volám že jak to vypadá: prý se omlouvají, poslali smlouvu na nesprávnou adresu, hned to pošlou znova.
22.1. přišel na tu nesprávnou adresu dopis se smlouvou odeslaný předchozí den (žádný předtím tam nedošel). Na smlouvě naprosté nesmysly. Volal jsem tam znovu, že na adresu uvedenou v žádosti nic nepřišlo, znovu se omlouvají že to poslali na nesprávnou adresu a hned posílají znovu
28.1. volám a ptám se jak to vypadá: <> mi tvrdí, že žádnou takovou žádost ode mě nikdy nedostali a a jestli chci el. připojit, mám jim poslat žádost, revizi atd... byla extra nepříjemná.. nakonec že mě přepojí na technika.. to se jí nepodařilo.. tak, že předá tomu technikovi zprávu aby mě kontaktoval.. dosud se nestalo.

já na to vůbec nespěchám,a takhle aspon neplatím žádný paušál.. takže je mi to vlastně fuk a proto mě zajímá co vše jsou ještě schopni vymyslet
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

právě ňa nasrál M. Žák na čété1 v předpopííííča: týden hicy nad třicet, příští pondělí 37.... tfuj!

zakázat, zrušit, poslat na nucené práce.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

KONECNE !!!
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
KDB
Mistr volantu
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 10 lis 15:52

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od KDB »

Jsem s Pavprochem ! ~x(
MG - radost až na kost.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

kurafiks.... taxem narazil na negativa plateb kartou po infernetu... "virtuální" EC/MC karta (tj. pouze k platbám na webu), od vydání použitá asi 15x, řekl bych že enem na solidních webech (VZP, Holliday Inn, Alza, Premier Inn apod.- většinou platby přes 3-D secure) a přesto mi někdo "ukradl" identitu... ve čtvrtek 18.7. prý s toudle kartou provedeny dvě transkace (180 USD na webu template-info.com a 255EUR v e-casinu Gibraltar...) taxem to hned nahlásil bance, zablokoval kartu a čekám na další překvapení.... chjo no...

a z banky sem dostal následující radu: prý mám používat fyzickou kartu EC/MC s telefonickým odblokováním/povolením infernetových transakcí chvilku před platbou a následným opětovným telefonickým zablokováním hned po platbě.... je to složité, uživatelsky nevstřícné, ale jeví sa mi to jako poměrně bezpečné řešení.... co si myslíte?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Dallen
Mistr volantu
Příspěvky: 856
Registrován: sob 17 pro 16:02

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Dallen »

Mazec, ja delam int. platby klasickou kartou tak jsem zvedav kdy budu prekvapen
AR166V6, F850 Special
EX^3 AR 156TS EX^2-Š120, EX^1 fáčko
Uživatelský avatar
ultima ratio
Letec
Příspěvky: 1192
Registrován: sob 18 čer 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ultima ratio »

Nejspíš si někdo z tvé rodiny potřeboval nabít hráčské konto. ;)
Uživatelský avatar
sváteční řidič
Autoškolák
Příspěvky: 51
Registrován: pát 19 říj 21:10

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od sváteční řidič »

Při internetové platbě nemusíš zadávat autorizační kód, který ti zašlou esemeskou?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

u té virtuální EC/MC karty eSeSeMka nenisu
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět