Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od Vrooom »

Mody (vette a supra od nielse) pro rfactor jsou taky spickovy, uplne jiny level nez vsechno co jsem zkousel, konecne mam pocit ze tam opravdu funguje samosvor a neni vzdau open diff. Paradne je i nastaveny grip gum, prenos zatizeni, no je to parada :-)
Uživatelský avatar
šmoula
Mistr volantu
Příspěvky: 894
Registrován: stř 16 úno 10:04

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od šmoula »

Nad tím jsem přemýšlel, ale radši si auta zahraju na 40 LCD. Hraju Forzu 4 na xboxu a mám v plánu si koupit PS4+GT6 až vyjde.

Jinak hraju to s tímto :-P

Fanatec GT2 wheel + Clubsport pedal V2(když brzdím a sepne se ABS, tak mi vibruje pedál) a pod B-)

Obrázek
2.0i 107kW
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od Vrooom »

GT6 ma byt na PS3, na PS4 buh vi kdy a zda vubec.
PS3 mam taky u televize s GT5, ale stejne hraji i na PC je plno hodne zajimavych trati, ktere na konzoli nejsou.
Televize je taky mala, chtelo by to tri monitory :-), ale neni moc casu na hrani, takze to nema cenu. Volant mas moc pekny. :-bd To moje stara G25 takovy vychytavky nema :-), ale lepsi by bylo udelat super rychly volant, pak uz by to bylo jako auto :-))) Skoda, ze se nic takoveho asi neda koupit.
RedBaron
Řidič začátečník
Příspěvky: 148
Registrován: stř 09 bře 09:24

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od RedBaron »

karelpipa píše:pokud mam mluvit jen o rozlišení her, tak FullHD nemá skoro žádná. hlavně multiplatformový tituly ne. GT5 sice má FullHD, ale akorát je víc vidět, že museli někde hodně šetřit na detailech. (sám sem do nedávna používal CRT Nokii a stačilo mi to)
GT5 má FullHD jenom v menu a dealership části, závod i replay běží v upscalovaném rozlišení 1280x1080. Je to sice lepší než 720p, ale stejně je to vidět a radši bych upřednostnil bohatší detaily okolí při 720p.

Jinak mám GT5 rád, ale jako hra a závody to moc zábavný není a online mód moc robustního kódu k provozování dobrého závodění taky nepobral. Spíš to s Logitechem G25 a na šestimetrovým plátně s FullHD projektorem používáme na soupeření Nürburgringu se supersporty 500 a víc koní (pneu Comfort Soft) a na Le Mans s Group C auty (pneu Sports Soft) na časy a se všemi asisty krom ABS 1 vypnutými. Většinou přes zimu u nás na sále, nějaký to pivko a bašta k tomu, nezřídka i do půl šestý do rána ;)

O hru se pořád starají a updatují, fyzika taky pokročila, ale pořád je lehce prkenná a třeba na trati Eiger se za hupem auta vznáší jako papírový šipky, takže fyzika funguje tak do 10 cm nad vozovkou a pak je tam nějaká zjednodušená náhražka. Povrch trati taky vypadá, že má jen Nordschleife a Le Mans, všechno ostatní je snad hladký jako mejdlo a zmizely i velmi dobré trati z předchozích dílů jako je Citta Di Aria nebo El Capitan v Yosemitu. Teď po strategickém partnerství s Yokohamou a KW Suspensions jsem zvědav, co předvedou se šestkou.
O II 1.9TDI Combi | Ex: [E30]325i P406b [E46]330dT [E32]735iA [E34]525i24V [E34]525i [E34]524td [E34]540iA [E24]635CSi OpelMonza3.0E Trabant601
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od Vrooom »

Jezdite nekdo GTAcademy 2013?
Je to fajn, ale hodne tezky zajet dobry cas, opravdu to chce praktikovat veci jako v opravdovem aute (tedy predpokladam, nikdy sem ve sportaku nejel :-) ), co sem patral tak je dobry mit i zkusenosti se zavodenim (dva nejuspesnejsi co z GT academy vzesli pred tim meli zkusenosti s motokarama).
BTW to novy silverstone je hodne blba trat :-D
Uživatelský avatar
karelpipa
Pan Řidič
Příspěvky: 348
Registrován: pát 26 srp 13:37
Bydliště: Prag

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od karelpipa »

Nechcete jezdit na GTarena.cz?
Gr. C se Sports Soft je vyborna volba.

GT Academy nema moc smysl jezdit, Derek to stejně vsechno vyhraje :D Ale je tam o dost lepsi pocit z rizeni (prenos vahy).

Já mám zatim čas asi 2:24 tusim (povedlo se mi jen jedno jedinny mereny kolo, jinak samy cerveny)
https://www.youtube.com/watch?v=i6iSAwLsApM
Moje kolo s Imprezou :))
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od Vrooom »

Sport soft, to moc drzi :-D Me nejvic bavi jezdit shit gumy :-D, s autem je pak sranda, vicemene v GT hraju jen nordschleife a to ne moc casto.
GT6 je vymakany, opravdu je potreba s tim prenosem pracovat a nechat auto zakleknout, nemene dulezity je brzdeni do zatacky, zadny zamacknout brzdy na plno a cekat, chce to po prvotnim zamacknuti s brzdou pracovat a jeste pri brzdeni si auto tocit do zatacky (brzdenim se da opravdu hodne ziskat, ale i ztratit), a jak je silverstone rovinkaty, chce to mit i vynikajici vyjezdy ze zatacky aby se nabrala poradna rychlost (a ze vetsina zatacek ma v prubehu ruzny radius grr), opet je potreba mit auto uz znacne srovnany a povolovat a pridavat, protoze pri utahovani to jde pekne do smyku. Je to tezky, ale zabava :-D. Taky je tezky zajet platny kolo :-)
code
Autoškolák
Příspěvky: 49
Registrován: úte 11 čer 10:58

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od code »

Vrooom píše: i hrani her muze byt narocny :-D

Tohle vypadá hodně zajímavě, je z toho videa dokonce cítít, že řídí slušnou bestií, co je to za hru? A takovej volante se asi normálně koupit nedá že?
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od Vrooom »

rFactor a nejaky mod. Volant se da koupit http://www.simsteering.com/products.html otázka zda není lepsi si koupit ojete bmw 328i :-)
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od Vrooom »

http://www.assettocorsa.net/en/ jupiii :ymparty: konecne, zatim jen beta. Je to super, skoro zbytecny si kupovat skutecnoy auto :-)))
Chce to solidni PC :-| Auta se chovaji velmi uveritelne. Snad bude casem i Nordschleife :-ss
Odpovědět