TGT - The Grant Tour/Top Gear Talk

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
PaTaK
Pan Řidič
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 07 črc 18:27

Re: Top Gear talk

Příspěvek od PaTaK »

S13E02 myslím ;)
Uživatelský avatar
KFL
Řidič začátečník
Příspěvky: 196
Registrován: pát 21 říj 10:05

Re: Top Gear talk

Příspěvek od KFL »

Hlásím se jako Top Gear positive. Sleduju je od roku 2004 (od závodu DB9 vs TGV), mám všechny Clarksonovy DVD a knihy, životopis bílýho Stiga i Tiffa Needella (něco taky od Maye, Hammonda ne, protože nemám rád jeho psací styl), pro COOL jsem překládal několik dílů první a druhý série (než jsem se pohádal s režisérem) a tak :).

A občas přeložím něco z JCho knihy na svůj blog. Na stávajícím enginu mám jen 2 články, páč jsem zrušil komplet starej i včetně záloh, ale zase to nějak bude přibejvat, až se k tomu dostanu.
JC o Top Gearu z roku 2006 je stejně jeden z nejlepších článků: http://plk.kfl.cz/post/jeremy-clarkson-o-topgearu.aspx
Naposledy upravil(a) KFL dne sob 21 led 17:38, celkem upraveno 1 x.
"Speed hasn't killed anyone. Sudden stopping, that's what gets you." - Jeremy Clarkson
ratus ratus
Pan Řidič
Příspěvky: 343
Registrován: pát 06 led 22:04

Re: Top Gear talk

Příspěvek od ratus ratus »

Lepší než AIDS pozitive :D
Uživatel neexistuje :-)
Uživatelský avatar
Pajjoun
Mistr volantu
Příspěvky: 751
Registrován: stř 16 úno 08:50
Bydliště: Kladno

Re: Top Gear talk

Příspěvek od Pajjoun »

PaTaK píše:S13E02 myslím ;)
Dík. Teď sem zjistil, že mi chybí na disku celá třináctá série. :-o Tak už ten díl taham na večer. Teď koukat nemůžu, protože ještě dneska budu řídit a to bych se do těch driftů moh obout víc, než normálně, kdybych byl tak nabuzenej. :D
TSs
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5589
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Top Gear talk

Příspěvek od Snowman000 »

to KFL: A to som si myslel ze mam Top Gear celkom zmaknuty... :-\
Slusna zbierka teda a skvely clanok ^:)^
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2550
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Top Gear talk

Příspěvek od Vrooom »

Podle fun faktoru se mi asi nejvic libil prvni special z Ameriky kde jeli do New Orleans s americkejma pleckama.
Uživatelský avatar
merlin
Porsche Expert
Příspěvky: 1127
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Bratislava

Re: Top Gear talk

Příspěvek od merlin »

Tak ako mam rad TopGear v tlacovej podobe v anglickom jazyku (nie cesku mutaciu), tak nemusi ich televizne relacie...
Spaste svet od ľudí ktorý ho chcú spasiť
Uživatelský avatar
bambus
Pan Řidič
Příspěvky: 270
Registrován: pát 09 zář 11:26
Bydliště: <>

Re: Top Gear talk

Příspěvek od bambus »

Taky jsem TG pozitivní.

Nej dílem pro mne dlouho byl 10x01 nejlepší cesta v evropě, hned v závěsu je 14x01 cesta do Rumunska, ale nejvíc jsem se nasmál u 16x03 hledání auta pro Albánskou mafii =))

Těm co neznají doporučuji web finalgear.com je tam komplet obsah všech epizod a na fóru Fůra Trefných Příspěvků ;)

Na primu cool se nedívám, "dubbing" úplně zabíjí atmosféru, nechápu co je špatného na titulcích...
Uživatelský avatar
PeTr7650
Pan Řidič
Příspěvky: 422
Registrován: čtv 17 úno 22:27

Re: Top Gear talk

Příspěvek od PeTr7650 »

jo tak rumunskej dil je klasika, na jeho zaklade sem v lete jel projet stejnou trasu jak kuci ;-)
jinak tu mam taky dve knihy od jeremyho (Vim, ze mas dusi a Na plny plyn) a je to super cteni . .
Uživatelský avatar
bambus
Pan Řidič
Příspěvky: 270
Registrován: pát 09 zář 11:26
Bydliště: <>

Re: Top Gear talk

Příspěvek od bambus »

Ten rumunský díl se mi líbil i proto, že jsem jednou cestou z Bukurešti do Prahy zapomněl odbočit a omylem jsem jel přes hory místo kolem.
Byl jsem jak Alenka v říši divů. Nikde nikdo a na rumunské poměry neskutečně kvalitní asfalt bez děr.
Za celou cestu nahoru jsem potkal jeden německý pár na motorce a pár zvířat (asi krav). Nejvíc mě dostalo, když jsem na vrcholu zajel do tunelu, který byl jen prostá díra ve skále bez viditelného konce. Na druhém konci bylo o cca 10°C méně, mlha a kolem cesty stánkaři s proutěnými košíky... Jel jsem na začátku léta Octavií 1.8T 4x4 na sjetých zimních šlupkách a neskutečně jsem se bavil :D Bohužel jsem s sebou neměl foťák a mám jen pár nekvalitních fotek z mobilu...
Odpovědět