Prosba o radu

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Uživatelský avatar
šmoula
Mistr volantu
Příspěvky: 894
Registrován: stř 16 úno 10:04

Re: Prosba o radu

Příspěvek od šmoula »

mantis89: a rodiče ti třeba 10tku nepůjčej? Rádoby kámoša bys měl hotovýho a rodičům to už nějak splatíš...
2.0i 107kW
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: Prosba o radu

Příspěvek od Pickuper »

HondaMan píše:To že to jsou židáci ale neznamená, že jsi oprávněný se dopouštět trestného činu, nebo navádění k němu.
máš vedlejšák u pojišťovny? :ymdaydream:
Niko nadžanel ko kerdža
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o radu

Příspěvek od bloody cardinal »

pavproch píše:mně z toho vychází jiné správné (správnější) řešení - přesvědčit kámoša, že kabroňpolep je <!>ina.....
+1

a zaparkovat auto do blízkosti místa, kde se budou střílet rachejtle, je nápad dostatečně blbý na to, aby se to vymstilo
Jacík píše:... A jestli na Tebe kamarád zkouší soudy a policajty, tak bych ho vyškrtnul ze seznamu kamarádů ...
+1

Imho bych to řešil přes pojišťovnu, od toho si to pojištění proti vandalismu platí.
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Prosba o radu

Příspěvek od aikoN »

mantis89 píše:kámoš na mě zkouší soudem a policajty
V ten moment bych zauvažoval nad tím/zjistil, jak se k tomu staví ostatní, co tam byli a pokud by je to zhnusilo stejně jako mě (= nebudou proti tobě svědčit), řekl bych mu, ať jde do prdele a koupí si ten svůj buzerantský polep z čeho chce, jelikož by pak neměl jak dokázat, že jsem mu to zničil já + by samozřejmě u mě jako kámoš skončil.

Ono, už to, že si dá takovou debilitu na auto značí, že to bude čurák...
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o radu

Příspěvek od řidičBOB »

+1 ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Slawall
Mistr volantu
Příspěvky: 718
Registrován: stř 16 úno 22:30
Bydliště: Doma

Re: Prosba o radu

Příspěvek od Slawall »

V citaci je kámoš...to už moc kámoš nebude, když ti vyhrožuje soudem.
2.016V 99kW
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: Prosba o radu

Příspěvek od Pickuper »

pořádek dělá kámoše :ympeace:
Niko nadžanel ko kerdža
Uživatelský avatar
Jacík
Pan Řidič
Příspěvky: 497
Registrován: sob 19 úno 11:05
Bydliště: Svitavy a občas Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o radu

Příspěvek od Jacík »

Ale kámoši si po 4 dnech nevyhrožujou policajtama a soudama... Jo kdyby se poškozenému třeba 2-3 týdny vyhýbal, neozval se s návrhem řešení, apod., tak budiž, ale po 4 dnech, zvlášť když "viník" přemýšlí jak to řešit a jsou asi v kontaktu, podle toho co je tu psáno, je to fakt úlet...
mantis89
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: ned 01 led 22:40

Re: Prosba o radu

Příspěvek od mantis89 »

bloody cardinal píše:
pavproch píše:mně z toho vychází jiné správné (správnější) řešení - přesvědčit kámoša, že kabroňpolep je <!>ina.....
+1

a zaparkovat auto do blízkosti místa, kde se budou střílet rachejtle, je nápad dostatečně blbý na to, aby se to vymstilo
Jo tohle je uplně nejhorší, 3krát jsem mu říkal ať tam neparkuje, s kámošem co to u něj měl minulý rok je pohádaný, takže to zůstalo normálně na parkovišti.
bloody cardinal píše:
Jacík píše:... A jestli na Tebe kamarád zkouší soudy a policajty, tak bych ho vyškrtnul ze seznamu kamarádů ...
+1

Imho bych to řešil přes pojišťovnu, od toho si to pojištění proti vandalismu platí.
Tohle udělat nejde, protože pokud mě označí jako viníka (= 100% šance, že mě označí), takže by to po mně automaticky vyžadovala pojišťovna. Takže to je z deště pod okap.


aikoN píše:
mantis89 píše:kámoš na mě zkouší soudem a policajty
V ten moment bych zauvažoval nad tím/zjistil, jak se k tomu staví ostatní, co tam byli a pokud by je to zhnusilo stejně jako mě (= nebudou proti tobě svědčit), řekl bych mu, ať jde do prdele a koupí si ten svůj buzerantský polep z čeho chce, jelikož by pak neměl jak dokázat, že jsem mu to zničil já + by samozřejmě u mě jako kámoš skončil.

Ono, už to, že si dá takovou debilitu na auto značí, že to bude čurák...
To mě taky napadlo, ale bohužel to takhle provést nejde, jelikož minimálně jeho holka by svědčila proti mně. A bohužel já nejsem svině a rád bych to vyřešil nějak normálně.
mantis89
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: ned 01 led 22:40

Re: Prosba o radu

Příspěvek od mantis89 »

Jacík píše:nj, za chyby se platí :-) A jestli na Tebe kamarád zkouší soudy a policajty, tak bych ho vyškrtnul ze seznamu kamarádů ;-) Tak snad jste 2 dospělí lidi a nějak se domluvíte, ne aby vocas hned vyhrožoval...

Těch 10tisíc je cena za celej polep auta nebo jen poškozenou část?
Poškozená je hlavně střecha, prostě popáleninky. A jelikož je to karbon tak je to bílý.

Naštěstí, už to není 10k, ale "jen" 7, protože mu dali slevu.
Odpovědět