Kam zajet s autem <Mapa>

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam zajet s autem <Mapa>

Příspěvek od jarka »

Asi sem totál lama, ale já tam žádný upravit nevidím...

Edit: jo tak problém byl v přihlášení do gmail (docela sem se potrápil, než sem objevil starý heslo).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
charger
Mistr volantu
Příspěvky: 805
Registrován: úte 08 bře 10:03
Bydliště: ČR

Re: Kam zajet s autem <Mapa>

Příspěvek od charger »

Asi je třeba být přihlášený na Googlu (gmail, google plus nebo možná youtube)

Já už tam něco málo přidal
Ain´t nobody got time for that
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Kam zajet s autem <Mapa>

Příspěvek od aikoN »

Nešlo by nějak udělat, aby se zobrazovalo najednou všechno? Teď už tam jsou dvě strany míst a pokaždé se zobrazuje jen ta konkrétní strana.

Když si pak člověk chce prohlédnout všechno na jednom místě, musí to všechno proklikávat.
Rychlost zabíjí!
PaTaK
Pan Řidič
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 07 črc 18:27

Re: Kam zajet s autem <Mapa>

Příspěvek od PaTaK »

Vavris píše:Kdo tady dával tu trasu Horní Benešov - Bruntál ?? A jaksi to zapomněl protáhnout na ten zdaleka nejbombastičtější úsek skrz Červenohorské sedlo, tedy Šumperk - Červená Voda?
Já bych to teda protáhl na Červenou Vodu - Boříkovice - Mladkov - Pastviny. Celá silnice 312 tam má novej krásnej povrch.
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam zajet s autem <Mapa>

Příspěvek od bloody cardinal »

Přes Červenohorské sedlo jsem autem snad nikdy nejel a silnice 312 je super, dával jsem to tam společně se silnicí 446 Šumperk - Hanušovice, ale nejspíš se to neuložilo. Teď by to už mělo být ok.

edit: ale když už jsme tady nakousli super silnice, pojďme se bavit i o sněhu na silnicích. Sever Moravy vypadá jako v dubnu. Co Pustevny?
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
Jury7
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pon 13 led 20:36

Re: Kam zajet s autem <Mapa>

Příspěvek od Jury7 »

Asi mi ta mapa nejde :D Odkaz už nefunguje, jinak jsem z Brna. Kde bych se hezky projel? .)
Odpovědět