Den blbec, aneb každý ho občas máme

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
KoPP
Letec
Příspěvky: 1008
Registrován: sob 12 bře 14:14

Den blbec, aneb každý ho občas máme

Příspěvek od KoPP »

ráno chci odjet od domu, ejhle nejde to, nějaká pizducha zacpala výjezd z parkoviště. po několika manévrech to objedu přes chodníky, říkám si trubka.

Dojdu do tiskárny, natisknu požadované množství letáků a prospektů, nechám tam notebook.

Jedu k odběrateli šup nedám přednost, o centimetry mě mine druhé auto

vše tak nějak probíhá, odjíždím z Brna, uvědomím se, že nemám notebook, vracím se.

odbočuji doleva, nedobrzdím za člověkem, který se rozhodl pustit chodce (ranka tak 1-3kmph) ani jsme nevysedali. On za šalinovým pásem zabrzdil luxusně svou P106 já křižujíc tramvajový pás jsem pocítil neblahé účinky ABS. prostě to kvuli 5cm kolejím metr nebrzdilo... paráda.

Tak jsem si řekl, že bylo dost Zbyňasova dnu a raděj jsem se šel hodit do peřin :)
Slow and serious
Uživatelský avatar
quasimoto
Pan Řidič
Příspěvky: 433
Registrován: pát 18 bře 14:35

Re: Den blbec, aneb každý ho občas máme

Příspěvek od quasimoto »

Moje reflexy zas rano skusal vodic Transportera, idem si cca 60kmh po 4 prudovke pri Bratislavskom letisku v lavom pruhu (pravy bol pomalsi kedze su tam same odbocky), ked sa zrazu sprava vyruti z parkoviska Transporter s umyslom odbocit dolava (nevidel ma asi cez auta co odbacali doprava) ... Bolo mi hned zjavne ze to nestihne ubrzdit tak, aby ostal v pravom pruhu, takze prisiel na rad losy test ale aj tak som uz videl ako mi aspon zadok zachyti, no napokon sme sa tesne minuli... esteze bol protismer volny.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Den blbec, aneb každý ho občas máme

Příspěvek od Snowman000 »

Tak take dni si kazdy odzije, myslim, ze riesenie ala postel je to najlepsie ;)
Po jednej z akcii pre novinarov sme boli zaviest auta k dealerovi, vsetky sme odovzdali, len moje auto malo ist inde, tak som cakal pri aute a polozil si veci na strechu. O chvilu mi naskakali vsetci do auta a hybaj odovzdat aj posledne, vychadzam na dialnicu, pozeram do zrcatka, skrtim 1,2 TSI pod krkom a v tom vidim maly papierovy ohnostroj za autom...penazenka, doklady, peniaze sa mi rozleteli na dialnicu...stop, blikacky, zbieracky...za 3 minuty znovu na ceste dufajuc, ze som nasiel vsetko a ze kamion co mi presiel cez penazenku nema na kolese prilepenu moju kreditku...

Vsetkych som vyhodil v praci a mne ostalo, umyt auto a zaviest k predajcovi...odbocujem na prvu benzinku s myckou...zaparkujem v mycke, pustam mod a pri tom vybavujem dalsie veci cez phone...v tom vidim ako mi auto cuva z mycky a miery si to na cakajuci mergl...naskakujem do cuvajuceho auta a taham za rucku...pri tom vsetko sa zastavila umyvacka...

S umytym autom(na 2. pokus) idem k nestastnemu delalerovi, uz som pri nom, uz sa len otocit cez kolaje elektricky a som tam...samozrejme, den blbec a ja som si ustrazil iba auta iduce oproti...uz uz sa chystam odbocit a v tom mi tam preleti rozbehnuta elektricka...neviem, kolko mi do nej chybalo, ale mal som pocit ze mi presla po nohach...

Tak som si povedal, dost, odovzdal wagen, a zhodil svoje pokazene telo do gauca pred TV odkial som uz radsej nikam nesiel...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Den blbec, aneb každý ho občas máme

Příspěvek od Smrťák »

Den D je den,kdy potkám přizdisráče :ar!
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Den blbec, aneb každý ho občas máme

Příspěvek od Honza42 »

Stojím na červené v první linii, půlka mozku myslí na hovadiny, druhá půlka mozku ještě spí. Jen pár bdících neuronů detekuje, že mám zelenou, tak se rozjedu a v půli křižovatky koukám, že v mém směru jedu sám, ale v kolmém směru jedou všichni.
No jo, no. Rozjel jsem se na červenou, a to zelené bezvýznamné, na co jsem reagoval, byla odbočovací šipka vpravo. Všichni se teprve rozjížděli, takže zastavili a dlouze si mne prohlíželi. Maloměsto, to zase dlouho budu za debila.
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Den blbec, aneb každý ho občas máme

Příspěvek od Smrťák »

Hlavně ,že žiješ
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Den blbec, aneb každý ho občas máme

Příspěvek od řidičBOB »

Ano, dnes byl divný den :ymdevil:
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Den blbec, aneb každý ho občas máme

Příspěvek od Spectral »

Bob: Důvod a okolnosti zastavení?
:ar!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Den blbec, aneb každý ho občas máme

Příspěvek od řidičBOB »

Za co asi stavějí Passaty na dálnici?? :-) Nepřiměřená rychlost.
Pro rýpaly: s přestupkem jsem souhlasil, nijak se nevykrucoval a trest přijal s pokorou ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Den blbec, aneb každý ho občas máme

Příspěvek od Bond007 »

to jsou ti pirati, btw jeli za tebou vcelku dlouho ;)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Odpovědět