Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od acer.t »

Přemýšlím už nějaký čas, že si pořídím X- box a tet po uvedení Forza Motorsport 4 má touha stále více sílí :D

mám doma nevyužité křeslo Poang (IKEA ) , že bych si na něj udělal konzoli ke které bych přidělal volant..... :D

Obrázek


Nějaké zkušenosti s dalšími ? GT5, Forza atd? :)

Trailer k FM 4:

Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Uživatelský avatar
šmoula
Mistr volantu
Příspěvky: 894
Registrován: stř 16 úno 10:04

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od šmoula »

Xbox - Forza 4 Limited Editon - včera sem to hrál asi 30min. Auta super, všechno je vyšperkované krásné, co mě ale trochu tíží je, že tratně jsou prakticky stejné jako ve Forza 3. Jsou tam asi 2 nové tratě(Bernske alpy a Top Gear) jinak jsou to tratě z 3ky + lehce vylešpené. Neměl jsem moc času, abych se tomu věnoval víc, ten čas bude o víkendu, takže nějaké hlubší dojmy z forzy 4 můžu napsat po víkendu :-) Nicméně volant mám na reklamaci, takež jsem to hrál jen na joypadu a to je takový nijaký. S volatem to bude better. Doporučuji ale nainstlaovat ji na HDD, neb se to pak rychleji načítá.

Co se týče aut tak pecka. Bmw X5M, X6M :D je tam i nová M5 ale za tu se myslimže pokud nemáš limited editon platí :-)
2.0i 107kW
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od Vrooom »

Nevypada to spatne ...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od řidičBOB »

Já si před časem koupil PS3...a záhy jsem se dopracoval k tomu, že to mám od přítelkyně zakázané :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od Snowman000 »

Ja osobne nikdy nedam dopustit na LFS, graficky nic moc, vlastne v nicom nesiaha ostatnym autohram ani po kotniky, az na jednu vec...fyziku (mimo narazu do bariery) a jazdny model...som na tejto hre zavisli uz asi 7 rokov :ymblushing:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
šmoula
Mistr volantu
Příspěvky: 894
Registrován: stř 16 úno 10:04

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od šmoula »

tak s fyzikou u LFS bych byl opatrný. Taky to není žádná sláva(někde jsem kdysi četl nějakou recenzi). Osobně si myslím, že pokud chce někdo hrát automobilovej simulátor v dobré kvalitě a za levný peníze, tak forza motorsport na xbox je jasná volba. Xbox seženeš prakticky za drobný, dáš 1200 za forzu, případně 2ku za volant a můžeš pařit do aleluja :-) U Forzy 3 jsem vydržel tak 300-400 hodin, u forrzy 4 to vidím ještě víc :D
2.0i 107kW
Uživatelský avatar
šmoula
Mistr volantu
Příspěvky: 894
Registrován: stř 16 úno 10:04

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od šmoula »

řidičBOB píše:Já si před časem koupil PS3...a záhy jsem se dopracoval k tomu, že to mám od přítelkyně zakázané :D
To jo, je to mor. Když vidím, kolik hodin času strávím u Flight Simulator X s tunou addonů + tedka vyšla forza motorsport 4, tak mi začíná být zle. A to bych měl pomalu začít psát diplomku :(
2.0i 107kW
Uživatelský avatar
metaljohn
Mistr volantu
Příspěvky: 553
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Svitavy/M. Boleslav

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od metaljohn »

LFS jezdím taky a když se s tím člověk naučí (což není zrovna hned), tak je to super poježdění. Zkusil bych i tu Forzu, před chvílí jsem koukal na trailery a může to být sakra dobrý.


btw. Koudy včera jsem byl v HK na Lukoilu asi ve 22:15 pro kafe a ten týpek tam mi přišel jako ty. Naživo tě neznám, tak jsem se možná sekl, ale nebyl jsi to ty? :D
MX-5 NB 10th AE, ex BMW E46 323i
Uživatelský avatar
šmoula
Mistr volantu
Příspěvky: 894
Registrován: stř 16 úno 10:04

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od šmoula »

metal: nn, to sem nebyl já, včera sem byl doma v Pragu :-) a ja v lukoilu nedelam čerpadlače, ale pracuju hezky na centrále ;)
2.0i 107kW
Uživatelský avatar
metaljohn
Mistr volantu
Příspěvky: 553
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Svitavy/M. Boleslav

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od metaljohn »

Já jsem si říkal, že by to byla celkem velká haluz :)
MX-5 NB 10th AE, ex BMW E46 323i
Odpovědět