Za kolik jezdíte s benzínem?

Které palivo je to pravé pro či ono auto?
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od jarka »

Smrťák: jo ještě jsem měl dopsat lehký veterán... A možná mám jen kliku ;)
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od Smrťák »

Jenže staré káry vážily o stovky kilogramů méně
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od pjanda »

jarka: Je smutne, ze malokdo si dnes vubec uvedomi, co dovede tunove auto s neuskrcenym dvoulitrem a adekvatnimi prevody. Dnes potrebujete 200 koni, abyste to same auto, ale o 50 % tezsi s delsimi prevody a Euro 5 rozhybal ke stejnym vykonum. A spotreba je pak dvojnasobna...

Je proto dobre si nekdy sjet s nejakym zachovalym autem doby nedavno minule, ktere tohle umelo. Jak samozrejme a prirozene zvlada i narocnou jizdu, i kdyz pro nic nebylo primarne stavene. Dnes ji nezvladaji ani auta pro ni stavena... Ale uz jsme z tematu, muzeme si to oddelit do debaty "Proc mam ve sve Fabii prevodovku pro Ferrari" ;)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od Smrťák »

Lidé chtějí výbavu.35 elektromotorků,a bezpečnost. :-B Ale jaká je to bezpečnost,když z dnešních aut je hovno výhled???
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
Caddy
Letec
Příspěvky: 1333
Registrován: stř 16 úno 14:25
Bydliště: Mikulov
Kontaktovat uživatele:

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od Caddy »

s timhle musim souhlasit....dneska jsou nutnost parkovaci asistenty a je to super vybava...ovsem je to jen zachranovani toho ze z auta neni videt. U svych starsich kar zadny asistent nepotrebuju, protoze je videt ven a o aute je prehled. S mensim modernim autem nezaparkuju tam, kam poslu buicka s dloubanim v nose. Totez rejd. S Buickem zajedu jak s jesterkou, vykoubi kola tak, ze to az vypada jako chyba...otocim se s nim na normalni silnici najednou...zaitmco s novym opelem astra nestaci ctyrproudovka...atd. atd...

Ale alektromotorky chci taky :) uz sjem jedno auto prodal proto, ze me srala absence elektrickeho nastaveni sedacky v deseti smerech :D
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od Smrťák »

Lenochu. **== **== **==
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
Caddy
Letec
Příspěvky: 1333
Registrován: stř 16 úno 14:25
Bydliště: Mikulov
Kontaktovat uživatele:

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od Caddy »

:D To neni jen o lenosti....ale hlavn eo otm, ze ty mechanicke systemy maji jiste kroky a moje idelani poloha vychazi samozrejme mezi ne...kdezto elektriku si muzes nastavit libovolne plynule klidne o milimetr... :)

A pak je dalsi vec, ze nektere mechanicke ovladace sedadel jsou bud o zlomeni ruky nebo jejich pouzivani za jizdy je vylozene hazard :)
Uživatelský avatar
Slawall
Mistr volantu
Příspěvky: 718
Registrován: stř 16 úno 22:30
Bydliště: Doma

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od Slawall »

Když je štelování sedačky pomocí kolečka, tak si polohu sedačky taky nastavíš přesně jak chceš. Když je to pákou má to ty polohy jak píšeš.
2.016V 99kW
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od Smrťák »

Pravý muž sedí na lavičce z tramvaje a třímá neseřiditelný dřevěný volant mozolnatou rukou :D
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
Caddy
Letec
Příspěvky: 1333
Registrován: stř 16 úno 14:25
Bydliště: Mikulov
Kontaktovat uživatele:

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od Caddy »

Slawall píše:Když je štelování sedačky pomocí kolečka, tak si polohu sedačky taky nastavíš přesně jak chceš. Když je to pákou má to ty polohy jak píšeš.
jojo, kolecko je lepsi kvuli plynulosti a taky ze se Ti nestane, aby operadlo vyletelo nekam, kam nechces :) Ale zase to je presne ten pripad, kdy si vetsinou zlames ruku, jak je to tam blbe zastrceny :)
Odpovědět