Hyundai a vše kolem nich!

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
charger
Mistr volantu
Příspěvky: 805
Registrován: úte 08 bře 10:03
Bydliště: ČR

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od charger »

A není to spíš oturbený Veloster? Ten má dostat jinou příď než atmosferická Verze a tvarově je to na fotce jakoby přiostření současného Velosteru. Že by to byl Genesis Coupe se mi moc nezdá
Ain´t nobody got time for that
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od pjanda »

Tezko najit opravdu presvedcivy dukaz pro to ci ono, prostor pro to, ze to je neco uplne jineho, tu rozhodne je. Ale diskutovali jsme o tom celkem dlouze, s Velosterem tam nevidim jediny stejny prvek a nemyslim si, ze by tuto verzi udelali jinou az tak, ze by nepouzili na pridi jediny shodny dil. Ale ruku do ohne bych za to, ze to je FL Genesisu Coupe, rozhodne nedal :) Je to ovsem - dle meho - pravdepodobnejsi nez Veloster turbo. Tomu by nahravalo leda par prolisu na predni kapote, ale i ta je jinak odlisna.
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od goes »

takl v ramci toho, ze genesis coupe je na trhu 3 roky, tak je FL na miste a priklanim se spise k teto variante, navic i na fan strankach hyundaie se o tom pred cca mesicem psalo, takze by to do sebe zapadalo.
Uživatelský avatar
charger
Mistr volantu
Příspěvky: 805
Registrován: úte 08 bře 10:03
Bydliště: ČR

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od charger »

No, to je taky pravda, ale ani s tím Genesisem Coupe to nemá shodný rys, těžko říci...necháme se překvapit :)
Ain´t nobody got time for that
Uživatelský avatar
charger
Mistr volantu
Příspěvky: 805
Registrován: úte 08 bře 10:03
Bydliště: ČR

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od charger »

Tak beru zpět, zrcátka to má velmi podobná s předfaceliftem. No, pokud je to pravda, tak mě to nijak netěší, tento styl designu mě zrovna nebere
Ain´t nobody got time for that
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od pjanda »

charger: Uz nepochybujte, dalsi fotky jsou venku, tohle uz Genesis Coupe bude zcela jiste :)

http://www.autoforum.cz/bleskovky/hyund ... vani-foto/

Jak jsem psal, mne se to nejak zvlast nelibi, ale co jsme testovali bylo zepredu snad i osklive a tohle vypada lepe...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od pjanda »

Co rikate na novou i30?

http://www.autoforum.cz/bleskovky/nove- ... da-skvele/

Tak nejak jsme se v redakci shodli, ze to vypada na nejhezci auto, co kdy Hyundai vyrobilo...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od Dix »

Mě se líbí.Ta kaplička přístrojů a středový panel mě připomíná i40.Jinak el.parkovací brzda. :ymapplause:
Bez bodů
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od pjanda »

Toto je pekna "story" :)

http://www.autoforum.cz/bleskovky/hyund ... -vw-video/

Na jednu stranu me to pobavilo, na druhou stranu si nejsem jisty, co si o tom myslet. Prijde mi dost amaterske, aby se nejvyssi management jednoho z nejvetsich automobilovych koncernu sveta prochaze po autosalonu s metrem a tuzkou a toto resil pred zraky vsech kolem. Vsak si tim - alespon mi to tak prijde - sami ublizuji...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
Franta Lopata
Letec
Příspěvky: 1488
Registrován: čtv 11 srp 17:38
Bydliště: venkov

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od Franta Lopata »

S tím metrem to je ostuda jak hrom a to prohlášení si taky mohl odpustit (to se má řešit interně), ale je to jeho boj.
Eurolopata - náš vzor! .::. d1.8t: Lopata je magor, jen se nemůžu rozhodnout jestli v dobrém či špatném smyslu toho slova. =))
Odpovědět