Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Audi klub - pro ty, co chteji AUTO

Příspěvek od goes »

a jake je to audi?
Uživatelský avatar
Plant
Pan Řidič
Příspěvky: 263
Registrován: stř 16 úno 22:13

Re: Audi klub - pro ty, co chteji AUTO

Příspěvek od Plant »

Q5
Mám rád automatické převodovky.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Audi klub - pro ty, co chteji AUTO

Příspěvek od goes »

Q5 je naprosto typicke Audi nahodou. Lepsi jak moja A4
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi klub - pro ty, co chteji AUTO

Příspěvek od pjanda »

goes píše:jinak Audi je super, minuly patek jsem si sel pro auto do servisu - takove mensi GO motoru - umrely pistni krouzky, hydrostely, gufera ventilu apod. bratru to vyslo jako 30% akontace na Fabii, ale co uz.
K tomu bych mel co rici :D Odesly vsechny vstriky + palivove cerpadlo na 3,0 TDI a vyslo to jako pulka Fabie ;)

Jinak popichnu: Audi - skvele auto pro kazdeho, kdo nechce ridit :) On to asi bude zaklad popularity znacky...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Audi klub - pro ty, co chteji AUTO

Příspěvek od goes »

pjanda: kdyby mi dokazala jina znacka nabidnout trvaly pohon vsech kol s pouzitelnym designem (vylucuje Subaru) a prostornosti (vylucuje MB) tak jsem to uz davno vymenil. Jinak souhlasim je to ridicsky asexualni auto.
Uživatelský avatar
Aštar Šeran
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: stř 16 úno 10:14

Re: Audi klub - pro ty, co chteji AUTO

Příspěvek od Aštar Šeran »

pjanda: přesně tak to je, lidé polykající stovky kilometrů denně z donucení v převážné většině netouží po autě, které z nich vyklepe duši a vykloubí na D1 zápěstí skvělou zpětnou vazbou, když mohou jet komfortněji s menším vynaloženým úsilím.
TSI
Uživatelský avatar
Plant
Pan Řidič
Příspěvky: 263
Registrován: stř 16 úno 22:13

Re: Audi klub - pro ty, co chteji AUTO

Příspěvek od Plant »

Já je vzhledově docela můžu, a co se týče pohodlí pro cestující, tak spokojenost.. Takže proč by ne :)
Mám rád automatické převodovky.
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi klub - pro ty, co chteji AUTO

Příspěvek od pjanda »

g: Zkus BMW xDrive, radost Ti dopreje vsechno ;) Mimochodem nejstupdnejsi slogan vsech dob...

Ale jo, ja to chapu, je to z hlediska urcite kombinace prefernci je Audi dobra volba. Ostatne sam jsem tu S3 koupil z podobnych duvodu - dalsi kompakt s jinym nez prednim pohonem a poradnym vykonem se nenabizel.

Ja mamu ctyrkolek blize k Subaru, zrovna ted si Mirek (on tu da vedet az ozije), koupi predchozi WRX a je to zaijmave svezeni, to auto ma velmi presvedcivou mechaniku. Neni to GT, ale na nejaky zimni potah... Ani hnusny to podle me neni :) Jediny, co je u Subaru na nic, je spotreba. Ta je proste otresna a asi hlavni duvod, proc jsem nikdy nemel jinak dobre STi.
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
brasci
Pan Řidič
Příspěvky: 463
Registrován: čtv 17 úno 20:50

Re: Audi klub - pro ty, co chteji AUTO

Příspěvek od brasci »

zrovna včera som išiel v A3 2.0 TDI 103 kw a cítil som sa v tom ako.... ako v hociktorej inej oktávke...

takže by som to bral, len s iným motorom :)
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Audi klub - pro ty, co chteji AUTO

Příspěvek od goes »

pjanda: ja ani nepotrebuju nejake hyper vykony na kazdodenni potah, jenze Subaru k tomu designu co jen tezko zkousnu nenabizi ani misto, ani motory (vyjma par vrcholnych je to bida), 5ti kvalty hruzne, vybavy na minimalni urovni. Proste to auto vazne neni pro mne. WRX kombi jsem hodne zvazoval, ale jak pises spotreba jeste horsi jak u S4 TSI ;)

jinak k tomu STI soucasna verze s SI drive je prijemna, tam se da uz v beznem rezimu jezdit prijemne
Odpovědět