Ayrton Senna Tribute

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: Ayrton Senna Tribute

Příspěvek od acer.t »

Tak dokument shlédnut .... překvapili mě občasné Prostovi pokusy o lhaní, kdy ho téměř okamžitě reportéři vyvedli z omylu :D a pak chladnokrevnost nebo jinak.... bez emoční vyprávění Rona Denise ...

opravdu vřele doporučuji
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Uživatelský avatar
metaljohn
Mistr volantu
Příspěvky: 553
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Svitavy/M. Boleslav

Re: Ayrton Senna Tribute

Příspěvek od metaljohn »

Tak jsem se konečně dokopal a pustil si tento skoro 3hodinovej dokument. Souhlasím s tím, že je naprosto skvěle natočenej, líbí se mi spousta dobových záběrů a rozhovorů. Oceňuju, že všechno nenacpali do doby 1,5 hodiny, ale dali tomu prostor. Dozvěděl jsem se o Sennovi spoustu zajímavejch věcí, byl to fakt pan závodník. Je mi hrozně sympatickej svou skromností.

Jenom mě trošku mrzelo, jak si v jedné části protiřečil. Když přišel Williams s el. pomocníkama včetně aktivního zavěšení, tak Senna reagoval ve smyslu, že to neuznává, že takovej boj s počítačem je pro ostatní nerovnej atd, ale pak do Williamsu nastoupil...

Ten závěr byl docela silnej, šlo vidět, že i 17 let poté není žádná doba, viz. komentátor F1, kterej na konci měl co dělat, aby zadržel slzy.
MX-5 NB 10th AE, ex BMW E46 323i
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: Ayrton Senna Tribute

Příspěvek od acer.t »

metaljohn píše:
Jenom mě trošku mrzelo, jak si v jedné části protiřečil. Když přišel Williams s el. pomocníkama včetně aktivního zavěšení, tak Senna reagoval ve smyslu, že to neuznává, že takovej boj s počítačem je pro ostatní nerovnej atd, ale pak do Williamsu nastoupil...
Pokud jsem to pochopil dobře, tak to odsuzoval stále, ale vzhledem k tomu, že to směřovalo k tomu, že to budou mít všichni tak to bral jako nutné zlo...
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Odpovědět