Bridgestone Potenza RE050 - oddělené téma z BMW divize

Když se chcete ponořit do nitra...
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Weeper píše:
Snowman000 píše:Urcite by som skusil prelustrovat tuto vetvu...http://forum.autoforum.cz/viewtopic.php?f=16&t=325
Hledal jsem a jsem slepej. Sorraj za OT ;)
Tak to bol iba nastrel, na topic s pneu, kde viem, ze sa nieco riesilo, ale ak tam nebolo co si hladal, tak sa ospravedlnujem ja :)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

tak on je to s tema nokianama takovy krok do neznama, ale staci na netu mrknout na uzivatelske recenze. pri testu byly na Focusu RS a kolega Kraft si je hlavne na mokru velmi chvalil.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Tak to som zvedavy, hlavne na provnanie s GY F1. Tak ja mam svoj zdroj na Pirellky v praci tak ma nelakaju moc taketo experimenty ;)

Mozem sa opytat na cenu a rozmer? Pre porovnanie?
Naposledy upravil(a) Snowman000 dne úte 21 čer 09:11, celkem upraveno 1 x.
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: BMW Divize

Příspěvek od ExFun »

P7 zrovna tichá není. Spíš bych řekl, že je hlučnější než CSC2. Oproti CSC2 má měkčí bočnici. P7 je taková turistická pneu. Osobně už asymetrické pneu nechci. Jsou to hrozné hučáky. Navíc nevěřím asymetrické koncepci. Raději směrové - další letní bude pravděpodobně Dunlop SP SportMaxx
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: BMW Divize

Příspěvek od vasco »

SportMaxxů jsem sjezdil dvě várky a dobrý, můžu doporučit.
Uživatelský avatar
Arnie J
Mistr volantu
Příspěvky: 859
Registrován: stř 16 úno 12:52

Re: BMW Divize

Příspěvek od Arnie J »

ExFun píše:P7 zrovna tichá není. Spíš bych řekl, že je hlučnější než CSC2. Oproti CSC2 má měkčí bočnici. P7 je taková turistická pneu. Osobně už asymetrické pneu nechci. Jsou to hrozné hučáky. Navíc nevěřím asymetrické koncepci. Raději směrové - další letní bude pravděpodobně Dunlop SP SportMaxx
P7 Cinturato jsou ale super. Nehučí a snižují spotřebu minimálně o pár deci :D Jsem zvědav, kolik vydrží, protože mně pneumatiky obecně moc nevydrží.
V6 + R4 + R4 naturally aspirated ... a drncavá turbo krabice k tomu!
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

taktéž pochválím P7 Cinturato - v rozměru 205/55 R16 jsem na briketě ojezdil myslím dvoje a je to (v měřítcích Oct II 1,9TDi 4x4) velmi dobrá, tichá a trvanlivá guma
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Arnie J
Mistr volantu
Příspěvky: 859
Registrován: stř 16 úno 12:52

Re: BMW Divize

Příspěvek od Arnie J »

Jo, mám ten stejný rozměr. víc na to moje každodenní šolíchání po tankodromech není potřeba.
V6 + R4 + R4 naturally aspirated ... a drncavá turbo krabice k tomu!
Koubes
Řidič začátečník
Příspěvky: 102
Registrován: stř 16 úno 15:34

Re: BMW Divize

Příspěvek od Koubes »

taky mám P7 Cinturato 225/45R17, ale teprv od února, takže zatím moc najeto není. Ze začátku mi připadalo, jakoby byly kola mírně podfouklá, ale asi je to fakt konstrukcí gumy, takže komfort fajn. Každopádně se mi líbí, že jsou tichý proti předchozím Michelinkám, kerý byly na autě od výroby.
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

Weeper píše:Já mám otázku na náročnější řidiče z autofóra. Patří ještě Pirelli ke špičce ledovce nebo ne? Jaký máte zkušenosti s P Corsa, P Zero, P Zero Rosso, P Zero Nero, P7? Jde mi o to, jestli se nárust ceny mezi těmito druhy vyplatí vzhledem k poměru cena/výkon. Mám celkem slušnou spotřebu a obouvat na to furt Corsy je asi zbytečný (navíc mám na zadku Audi, ne BMW, Porsche a další). Popřípadě nějaký jiný s dobrym poměrem.
doporucuju p zero.... skvely gumy... ale jinak samozrejme pirelli taky upada jako vsechno...ale posledni rok neobouvam nic jineho
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Odpovědět