Nemrknu, moje diag od zkurwenýho čankajška to neumí. Ale dík za tip, tohle mě nenapadlo, s lambdama tam od jejich výměny (OEM lambda umřela, dal sem tam obě Delphi a DME BMW pořád hlásí nějaké poblémy s nima - prý to nerado mluví s čímkoli jiným než Bosch). Možná to je fuckt spolu souvisí, ta vysoká těplota se objevuje až od vyměny těch lambd (nebo si toho geront předtím nefšimnul).exBURN píše:I tak je to strašně moc. Prostě to blbě chladí olej nebo to je moc chudé mrkni přes OBD na lambdu.
S větrem ve vlasech....
Moderátor: řidičBOB
Re: S větrem ve vlasech....
Ty woe, jak je na pokecu Autorevue nepřátelská atmosféra, tak tam ale zaznělo možná opravdové BINGO!!!.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Re: S větrem ve vlasech....
No nic no, taxem teda ty dvě lambdy od Bosche objednááál. Uvidíme, esli to pomůže jak od chyb tak od těploty.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.