Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 2065
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

Vámi navrhované řešení je stále jen dočasné a tedy nedostačující.
Ideálním řešením bude veřejné stětí přestupce i s celou rodinou na náměstí a nabodnutí hlav na kůly pro výstrahu.
Zabavení veškerého majetku pak již nic nebrání.
Zmírní se tím problém s přelidněním a extrémním zadlužením a navíc nás pak naši svrchovaní panovníci v podobě globálních lichvářů a korporátníků budou všem dávat za vzor, jak se to má dělat. :ymdaydream: **==
"Veškeré kvaltování toliko pro hovado dobré jest." J. A. K.
Každý den umírá po nárazu auta násilnou smrtí cca 3000 lidí - hlavně chodců, cyklistů a motorkářů.
Čím víc zbraní, tím větší mír!
CEO - Cheat Execrative Offender
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 3462
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Takových videí bych taky mohl a asi i měl vydávat víc..
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 29487
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

řidič s mixem určitě přijde s komentářem, že vlak široko-daleko nikde a ta dodávka, když do toho BUS pruhu najela, tak tam žádná sanitka nebyla a tak nikoho neomezovala... Už se těším ;-)
270kW
195kW
107kW
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 3462
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Kdybys býval vnímal co říkám a čtu, tak:
1) nepadá odpovědnost řidiče, pokud někoho omezí/ohrozí
2) tyhle přestupky at se trestají, protože to není v moci řidiče - přejezd je krásný příklad, protože řidič těžko ovlivní kdy závory půjdou dolů a kdy tam přilítne pendolíno
Bus pruh to samé, navíc vyjebává s ostatníma
Chápeš to?
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 462
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Infiltrace silnic nekalými živly! Už i tady u nás! Agresivní Slovák srovná české řidiče. To a mnohem víc v nejnovější kompilaci.
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 2065
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

Kvalitní ukázky hrubozrnného hovadství - snad motorkář předjíždějící v zatáčce přes plnou nepotká příště kamion, fízli naprosto suverénně ignorující pravidla o jízdě v pruzích taky bohužel nepřekvapili, no a čobol by měl asi raději jezdit emhádéčkem, jestli omezuje auta na hlavní svým najetím do pruhu a akcelerací studené stodvacítky, a pak zablokuje celou silnici a vyhrožuje řidiči za ním, který použil klaxon zcela oprávněně. Diagnóza řidič esúvé.
"Veškeré kvaltování toliko pro hovado dobré jest." J. A. K.
Každý den umírá po nárazu auta násilnou smrtí cca 3000 lidí - hlavně chodců, cyklistů a motorkářů.
Čím víc zbraní, tím větší mír!
CEO - Cheat Execrative Offender
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 29487
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »



Jako kdybych slyšel řidiče mixu - červená, ale nic tam nejede, tak proč stát jako debil na semaforech!
Levý pruh je volný, autobus nikde, tak proč stát jako debil v koloně!
Spěchám a přece nebudu stát na odbočení rovně! Stejně tu křižovatku dělal nějaký debil a klidně tam odbočovací pruhy mohly být dva. Nejsou, tak si ten jeden udělám, protože já potřebuju odbočit!
:ympeace:
270kW
195kW
107kW
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 3462
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Já vím, že Bobové a Říhové na tý stopce poctivě zastaví.. :-)

Chápeš to?
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 462
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Ani autoškola vás nemůže připravit na pomstu pomstu pimpuli s IQ 10! To a jiné šílené nástrahy našich silnic v nové kompilaci. Pojďte se podívat jak dopadla údržba stromů přímo nad autem nebo na to, že motorka opravdu nezvládá jezdit po kolejích a že nebourat je opravdu snadnější než kdy dřív.
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 3462
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Chápeš to?
Odpovědět