Pokuty za parkování

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2052
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Pokuty za parkování

Příspěvek od GeneHawkins »

Předpokládám, že musíš podat odpor proti příkazu a v nařízeném řízení požadovat sloučení.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1395
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Pokuty za parkování

Příspěvek od Předseda »

Jo, tak to jsem byl na dovolený, takže lhuto pro odpor jsem prošvihl. AKA vysral jsem se na to :D
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1775
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Pokuty za parkování

Příspěvek od petr_riha »

Tak ono to vysrání se na to nemusí být úplně blbě... já jsem se na poslední dvě pražské za parking taky vysral. Jedna už je přes rok, druhá asi 3/4. A zatím nic. Třeba se na to vysrali taky :-D
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1395
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Pokuty za parkování

Příspěvek od Předseda »

nn, to myslím vysrání se na ten příkaz. Tam jsem prošvihl lhůtu na odpor, protože jsem se s tím na dovolené nechtě crcat a řekl si, že to pořeším až se vrátím. No nic.
ale na ostatní věci jako lístek nebo výzva provozovateli o sdělení nacionale, tak to prcám. A čekal jsem jestli se mi pak znovu ozvou. Praha se neozývá, Beroun jo. Teda jeden referent/ka ano, druhý referent/ka ne. Zdá se, že to bude kus od kusu.

Ale to sloučení třeba 10x přestupku do jednoho je tedy možné ne automaticky, ale pouze pokud pak dám odpor proti příkazu? Se mi nějak nezdá.., ale rád se nachytřím.
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1775
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Pokuty za parkování

Příspěvek od petr_riha »

Já ty poslední dvě neplatil - výzvy do datovky. Jednou jsem to dokládal a zapomněl na to v termínu, podruhé jsem byl někde mimo. Na výzvě bylo jasně napsáno, že po datu splatnosti se to NEMÁ platit, tak jsem to neplatil. Jednoduché, a zdá se, že i levnější.

Byla to tuším P8 a P3.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2052
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Pokuty za parkování

Příspěvek od GeneHawkins »

Jenže on už je o kolo dál.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1395
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Pokuty za parkování

Příspěvek od Předseda »

To je imo něco jiného. V mém případě už jsem na konci řetězce. Lísteček -> výzva z podezření spáchání přestupku a žádost o sdělení nacionále řidiče -> z mé strany ticho -> uřad by měl dál šetřit kdo řídil -> šetřil a vyšetřil prd -> obrátil se zpět na provozovatele vozidla s příkazem zaplatit 1500. A protože jsem nedal odpor, tak imo je to směroplatné a zaplatit 1500 musím (což si myslím OK).
Ludvak
Autoškolák
Příspěvky: 21
Registrován: stř 26 dub 17:55

Re: Pokuty za parkování

Příspěvek od Ludvak »

Když jsme u toho parkování v Praze - kde si myslíte, že je nyní reálné auto na den nechat, mimo modré zóny atd? Dříve jsem auto nechával na Střížkově, ale nejsem si jist, zda-li tam již udělali zóny.
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 395
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Pokuty za parkování

Příspěvek od Jaggie »

Ludvak píše: pon 26 čer 14:09 Když jsme u toho parkování v Praze - kde si myslíte, že je nyní reálné auto na den nechat, mimo modré zóny atd? Dříve jsem auto nechával na Střížkově, ale nejsem si jist, zda-li tam již udělali zóny.
Co treba placene parkoviste?
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2329
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Pokuty za parkování

Příspěvek od Truck Daškam »

O víkendu jsem byl v garáži u Billy na Proseku - měli rozbitej systém, takže závory nahoře. Třeba budeš mít kliku.. Pokud ti nevadí parkovat kousek dál.
Když to měli rozbitý posledně, dalo se tam parkovat grátis snad 14dní
Chápeš to?
Odpovědět