Letní 185/65 R14...

Když se chcete ponořit do nitra...
Uživatelský avatar
nookie
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 19 kvě 21:29

Re: Letní 185/65 R14...

Příspěvek od nookie »

mmira píše:koupit gumy s nizsim rychlostnim indexem urcite lze, technicky to problem neni.

nejsem si uplne jisty ceskou legislativou, v EU je ale bezne, ze clovek muze koupit "pomalejsi" gumy, ovsem pak si musi na palubovku nalepit upozorneni, ze nesmi prekrocit jistou rychlost. v cechach jsem jeste nezaregistrovsl, ze by to nekdo resil, ani STK. tam se nikdy nepodivali ani na rozmer, natoz na rychlostni index.
Jak kde, jak kdo..
Já měl na STK problém jak s moto (120/70 místo 120/60 napsaných v TP) tak u auta kde sice byl povolený rozměr pro můj model auta ale nebyl zapsaný v TP. Moto se zařídilo, auto sem musel přezout na letní s rozměrem jaký byl v TP.
Takže doporučuju nešpekulovat kvůli stovce a koupit to co je napsáno v techničáku.

Jinak 185/65 R14 mám yokohamy a oproti barumkám brillantis je to o něco lepší guma.
(čistě pocitově, nájezd zatím není takový abych mohl soudit více kolem opotřebení atd. )
Uživatelský avatar
Slawall
Mistr volantu
Příspěvky: 718
Registrován: stř 16 úno 22:30
Bydliště: Doma

Re: Letní 185/65 R14...

Příspěvek od Slawall »

GSkondro píše:http://www.nejlevnejsipneu.cz/sk/info.php 8-}Přivezou až do chalupy :ymparty:
To každý e-shop...ona je to vlastně vlastnost e-shopu, že ti to dovezou tam, kam si sám určíš...jinak nejlevnejsipneu.cz jsou celkem drazí a ten jejich e-shop je děsný. Mám lepší zkušenosti s http://www.axapneu.cz
2.016V 99kW
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Letní 185/65 R14...

Příspěvek od mmira »

nookie: zajimave, ja takto prosel s ruznymi auty na ruznych mistech. kde delali takove opruzy?
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
nookie
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 19 kvě 21:29

Re: Letní 185/65 R14...

Příspěvek od nookie »

mmira píše:nookie: zajimave, ja takto prosel s ruznymi auty na ruznych mistech. kde delali takove opruzy?
Kladno, jebali takhle naštěstí chlapa co mi prodával auto, musel tam napodruhé.
Jinak dostal pojeb i za osvětlení RZ, svítivost blinkrů a levé mlhovky, no prostě si ho tam vychutnali asi... ~x(

Ale moje zkušenost je že pokud dělali opravdu nutné minimum tak koukal na vin, svití li brzdovky, blinkry, světla... a právě na gumy. (aspon takhle prošla moje moto, s domluvou že za tu jinou přední pneu by mě normálně asi vyhodil, že to ok neni)
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Letní 185/65 R14...

Příspěvek od mmira »

vazne zajimave, u me se ve vsech pripadech venovali cepum, ulozeni podvozku, brzdam atd atd, nekde resi nesmyslym jinde podstatne veci.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
nookie
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 19 kvě 21:29

Re: Letní 185/65 R14...

Příspěvek od nookie »

Když jsou podstatné věci v pořádku tak se buzeruje na nepodstatných......
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Letní 185/65 R14...

Příspěvek od mmira »

naopak, vsechna auta prosla bez vyhrad, vraky neprovozuju.

ale konec uz s OT.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Odpovědět