Jednostopé okénko

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jarka »

Včera mi dorazil balík z It., tak jsem večer montil nový výfuck - originál dvojitá koncovka šla dolů a dal jsem menší jednoduchou. Konečně to má ten správný motárdí look silniční krosky a krom toho, že to pěkně vypadá šlo dolů ještě 5,5kg. Zvuk bez silenceru jsem zkusil jen na chvíli, ale na tohle už jsem asi starej a budu jezdit s ní. Když je člověk zvyklý na auta, tak se prostě jen nestačí divit jak jsou ty motorky jednoduchý, prostě takový mírně složitější kolo. Ještě si asi na zkoušku pořídím dopředu o zub menší kolo, za 500,- asi neodolám to nezkusit...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jarka »

Jsem si po lednu musel udělat radost a domontil jsem na Housku novou baterku (další 4kg dolů, celkem i s výfuckem skoro 10kg dole - je to znát už na tlačení, boží :) ). Dneska bylo kolem 6°C, tak jsem neodolal a musel jsem testnout sound. Ku.va ten jednovál je strašně zlej bez DBKilleru :) :

Teď už se jen nevyžrat, aby se člověk na jaře vešel do kombinézy... :(
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
martinecko
Pan Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: pon 09 úno 13:42

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od martinecko »

Tak sezonu som zahajil dvoma kratsimi vyjazdami. Trochu citim kolena ako ma ofuklo ale pri srdci ma hreje :x
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jarka »

Tak to závidím, u nás na to ještě nemám gule, bo studený asfalt všude samý kačírek. Ale když to v tý garáži vidím...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jarka »

Tak tři dny po sobě luxusní počasí a třikrát na moto. Strašná tělocvična ten motard... A po hodině ježdění člověk dovalí na pumpu a naleje tam benzín za 200 :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
martinecko
Pan Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: pon 09 úno 13:42

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od martinecko »

Po poslednom tripe do Hungary uz to mala zadna guma za sebou. Cez vikend som bol zabrusit novu. Sice silne vetry ale peknych 200 km. Teraz zas na par dni pohov, pocasie sa blazni.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od 970ka »

martinecko píše:Tak sezonu som zahajil dvoma kratsimi vyjazdami. Trochu citim kolena ako ma ofuklo ale pri srdci ma hreje :x
Sem se byl taky včera projet a kuwa jak mi bolely kolena i v noci :(
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jarka »

Taky jsem byl včera brousit okresky, jsem dneska znicenej jak pes. Bylo to boží.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
martinecko
Pan Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: pon 09 úno 13:42

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od martinecko »

Tak to do mna naprasil nepozorny panko pekne natvrdo odzadu. Trochu pozornosti mi zachranilo nohu kedze som sa stihol dat na utek a schytal som ranu uz "len" do pohybu na pravy zadny roh. Moto je v servise, novy vyfuk, podsedlovy ram, stupacka, padak motora, kufor a par drobnosti. Najdolezitejsie ale je, ze ja som 100% ok ^:)^
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jarka »

No ty vole to jsou zážitky, to má pak člověk chuť to nechat v garáži. Tak hlavně, že jsi ok.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět