Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1388
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Předseda »

czbozda píše:Zdravim. Najdu nekde nejlepe v okrese Beroun volne dostupnou autojamu nebo najezdy, aby si clovek mohl kdykoliv zkouknout podvozek, ci neco si poladit?
nevím o tom. Pokud máš prostor, tak koupit nájezd v kellyně. Do 1500 se vlezeš.
HOUZJ5AJ
Řidič začátečník
Příspěvky: 159
Registrován: stř 11 črc 13:45

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od HOUZJ5AJ »

Stepan píše:Má cenu u Superba jít do 4x4? Má v tomhle případě ten systém reálnej vliv na kvalitu jízdy dálnice /okresky nebo je to jen berlicka na ty 3 dny v roce co sněží?
Pokud to má být verze od 140 kw nahoru, tak bych to bez čtyřkolky nechtěl. Kupoval jsem teď do firmy bez čtyřkolky a když jsem s tím jel, mám problém se rozjet bez hrabání předních kol... Ale mám těžkou nohu a jsem zvyklý ze čtyřkolky na to proste “hamtnout” a počítat s tím, ze to jede. To u predokolky se 140 kw v naftě nefungovalo... Ja bych to bez čtyřkolky nechtěl, ale uživatel vozu je s tím spokojený a pochvaluje si to...
4.4 V8 390 kW, 5.0 V8 338 kW
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od HondaMan »

Mám velmi podobnou zkušenost s SIII 140kw. Na druhou stranu rozdíl v ceně nění úplně malý a spotřeba bude +1l/100.

Předokolku jsem měl z půjčovny na nějakých hrozných gumách a problém s adhezí byl i na sjezdech/nájezdech na dálnici, táhlých zatáčkách...

Pokud neřešíš prachy, tak určitě ano. Resp. mi u Tebe SIII nedává smysl vůbec.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

Mi taky ne, byl sem více méně rozhodnutnej pro Chargera (díky za super cenu Marku :).), ale dostal sem pres tátu k OZ nový značky v ČR a potřebuju něco co najede za pár Kč 50kkm za rok, dá se s tím jako zástupce "Stepan company" přijet do řetězce a nebejt za socku z třetí ligy a zároveň nebejt za "blba v Mercedesu" u majitele nějaký malý speciálky v severních Čechách. A taky už něco u čeho budu mít pocit že sem se neošidil :) Škodovka v palbe pak vyšla jako logická volba.

Edit: ještě je varianta koupit nějakej "normální HH", tzn. ne Bmw / Merc / Audi a co ušetřím na porizovacce prohazet v rozdílu na spotřebě :) v půlce května odevzdavam Golf kolegovi, tak mám nad čím špekulovat :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od HondaMan »

25yo kluk v SIII L&K zas vypadá "hele táta mi půjčil služebák"... Vše co chceš zvládne i GTI/R na adapt podvozku. Rozdíl ve spotřebě bude při stejném stylu jízdy 2 - 3 litry = pod 10% v celkových nákladech na auto a silně pod 5% v nákladech na Tebe.

Myslím, že budeme mít podobný styl ježdění a ani v SII, ani v SIII jsem spokojený nebyl.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5589
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Snowman000 »

A preco nekupit Octu RS s 2.0 TSI a manualom? Nikoho nenaseres a zaroven niesi za socku alebo ze ti to kupil daddy ;)
Pripadne si pockaj na Golf R Variant ak nevadi DSG a trosku premrstena cena...cokolvek vacsie mi pride pre pendlovanie v jednej osobe overkill...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od HondaMan »

To se mu snažím naznačit. Sám mám 5m kombík v nafte a 4x4 a příští auto bude pravděpodobně velikosti Golfu.
80% jízd jezdím sám. Kočárek už nevozím a na zbytek je "Golf" zcela dostatečné auto...
Ani kombi nepotřebuju.
2.9T RWD
honziss
Letec
Příspěvky: 3459
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

2 stepan, nemrhej elanem na 5m nudnej mqb korab, toho si uzijes dost az budes mit rodinu/stavet barak/zestarnes a kup si nakou poradnou uchylarnu! :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

Kombi ani hatch nechci, mám k tomu prirozenej odpor a když se teď dívám na Golfa tak se to postupně zhoršuje :D
Proti benzínu mluví právě ten jízdní styl o kterým mluví HM. Ono se ty nůžky při prasbe otevírají, co mám tak zkušenost, o dost víc než 2-3 litry. Viděl bych to někde kolem těch 15 co tady posílal Bond s O3RS a na to jsem moc Harpagon a nedává to smysl. Ještě bych pak začal jezdit pomalu a nadával si, že sem radši nevzal naftu a nejezdil svých 190 tempomat za 8, jak jsem zvyklej :)
. Zároveň bych očekával že bude rozdíl mezi 6MT a 7DSG. V těžkej neprospěch MT. A to bych zase chtěl, když je ta možnost.
Ale navnadili jste mě, zkusím to někde na nějakou 2-3h zapujcku a uvidím :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

honziss píše:2 stepan, nemrhej elanem na 5m nudnej mqb korab, toho si uzijes dost az budes mit rodinu/stavet barak/zestarnes a kup si nakou poradnou uchylarnu! :D
Tak Supra je off, stejně jako STI, z důvodu výše :D
Ale jenom orientačně, kolik ti to žere v zátěži? Aktivní okresky / 200 na dálnici.
Dají mi operak na Yarise GR? :ymdevil:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět