Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Koronavirus

Příspěvek od rhinos »

honziss píše:Dalsi zajimavy rozhovor...
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/mate ... roc-145100
Otazka je jak moc verit neziskovce v ktere sedi hromada lidi z FF UK.
Ja temto typkum moc neverim stejne jako tomu thinktanku kde sedi Svejnar
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

já taky ne...navíc René je lehce mimo realitu. Matematik, který to vidí velmi zúženě. Nevím, ale přijde mi, že vynášet tak zásadní soudy, není od něj úplně na místě. Matematické modely jsou fajn, ale vyjdou směrem, kterým zadavatel chce a podle toho si tam nafláká hodnoty.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Koronavirus

Příspěvek od HondaMan »

řidičBOB píše:Ti lékaři a sestry mne fascinují - kdo jiný je totiž tak blízko té apokalypse, než oni? Takže jak? Jsou to pitomci/popírači nebo to s tím C19 není tak horké, jak jede masírka?
Já si to vysvětluji očkováním a ostravským uprdelismem...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

akorát, že zrovna oni by mohli vědět, že očkování nechrání před nákazou :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Koronavirus

Příspěvek od pavproch »

HondaMan píše:Field report z Ostravska a Beskyd:
* 80% lidí v Ostravě, které jsem potkal na roušky/respirátory v zastavěném území prcá
Fčíl sem jel skrz celou naši dědinu, venku hezky = spousta lidí na ulici a taky nikdo nic. Jediný respirátor, co sem viděl, byl řidič autobusu.

EDIT: Já ho v autě (bo sám) taky neměl. :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Koronavirus

Příspěvek od Stepan »

Já byl právě při snaze o překročení hranic nařčen nějakou fízlí nádherou, že nelze jednoznačně určit, zda nejde o soukromou cestu. Jo, vozím si pětimetrovýho šneka jen tak, pro radost :D

A jinak, tohle bych chtělo nějak kreativně uchopit.
D-FENS píše:
Nabídka století!

Jelikož soustavně čelíme kritice, že jen kritizujeme a nenavrhujeme řešení, je zde nabídka století.

Já se necítím povinen něco navrhovat. Ze svých daní jsem si zaplatil lidi, kteří mají hledat řešení. Bohužel jsou k ničemu a žádná fungující řešení dosud nenašli, ale za to nemohu já. Hledání řešení tak jako tak není moje starost.

Ale může to být moje starost. Průmyslové prostředí dobře znám. Řízení rizik provádím denně. Můžete mě mít, na nějaké dva měsíce. V práci to nějak vysvětlím. Nevím kolik bral Kulveit za ty jeho srágory, ale já na tom nechci vydělat, ale ani moc prodělat. Uskrovním se a postačí mi plat krajského úředníka. Výměnou vám bude ucelený plán, jak na to jít. Žádná ešusová promořovna, ale systém, který bude fungovat, bude spravedlivý, opatření budou podložená a jeho output bude měřitelný. Dostanete to na podnosu, pokud to projde politickým sítem, bude stačit to vydat jako vládní nařízení. Berte nebo nechte ležet, máte na to 48 hodin.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Koronavirus

Příspěvek od HondaMan »

pavproch píše:
HondaMan píše:Field report z Ostravska a Beskyd:
* 80% lidí v Ostravě, které jsem potkal na roušky/respirátory v zastavěném území prcá
Fčíl sem jel skrz celou naši dědinu, venku hezky = spousta lidí na ulici a taky nikdo nic. Jediný respirátor, co sem viděl, byl řidič autobusu.

EDIT: Já ho v autě (bo sám) taky neměl. :D
Na vsi je to nesmysl. Taky na to kašlu resp. Mám kolem krku nanošátek a když bych měl někoho potkat, tak si ho nasadím...

Opačně to vidím v Ostravě, kde si polovina lidí sundávala roušku/respirátor už na chodbě nemocnice, před špitálem (pořád vcelku vysoká intenzita lidí) jsem měl zakryto sám a přítomní fízlové řešili stání na zákazu...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

Detailní a povedená analýza celé situace kolem zkorumpovanými byrokrady na různých úrovních - ať už lokálních nebo z pochybné organizace WHO aj. - a mediálními mrdkami šířené hysterie kolem lžipandemie a bezprecendentního nezákonného jednání byrokradů, tedy porušování ústavy, "dočasné" rušení naprosto základních práv a svobod člověka, snahy o kastování společnosti a s tím úmyslné vystavování nepředvídatelným zdravotním rizikům vnucováním vakcinace pochybnými produkty od jejich loutkovodičů z pharma koncernů.

https://dfens-cz.com/racionalni-nekonsp ... a-ncov-19/

Edit. Do tzv. nemocnic jako uzavřených prostor s široko daleko největší koncentrací potenciálně škodlivých mikroorganismů a výparů z různých chemických sloučenin používaných k úklidu a desinfekci by nejspíš měl preventivně - i bez lžipandemie - nosit roušku každý, kdo nedisponuje opravdu nadprůměrně vytrénovaným imunitním systémem.
Samozřejmě úplně nejvhodnější je se podobným lokalitám úplně vyhýbat, a pokud už opravdu nelze jinak, strávit tam co možná nejkratší dobu.
Naposledy upravil(a) Lachende Bestien dne stř 03 bře 15:46, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

já jel dneska pracovně LBC. Hlídka byla, byl jsem odlapen a prolustrován. Všechno klaplo, protože jsem legal pracant, ale zarazila mne dýchací kontrola, která neproběhla přes náústek, ale foukáním z 5 cm na přístroj. To považuji, v době zuřící pandemie, za poněkud divné... :-)
Krom toho se na pozadí lock downu děje přesně to, co jsem čekal...nic. Resp., že počet nakažených se vyrovnává počtu naočkovaných :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

řidičBOB píše:já jel dneska pracovně LBC. Hlídka byla, byl jsem odlapen a prolustrován. Všechno klaplo, protože jsem legal pracant, ale zarazila mne dýchací kontrola, která neproběhla přes náústek, ale foukáním z 5 cm na přístroj. To považuji, v době zuřící pandemie, za poněkud divné... :-)
Krom toho se na pozadí lock downu děje přesně to, co jsem čekal...nic. Resp., že počet nakažených se vyrovnává počtu naočkovaných :))
Takže pokud to chápu správně, opět došlo k nedodržení povinného dvoumetrového odstupu a tedy porušení zákona polízejní hlídkou aneb jako obvykle ti, kteří zákony vymáhají, je ani sami nejsou schopni dodržovat, ale druhé budou klidně buzerovat, vydírat a okrádat přinejmenším "jen" o jejich čas.
Za to si je platíme z daní?!
O zkorumpovaných byrokradských loutkách, které zákony píšou "na míru" pro své loutkovodiče z řad korporací aj. vlivných mocenských hierarchických organizací ani nemluvě - ti mají "imunitu". :ymapplause:
Podobné prolhané a pokrytecké charakterové zrůdy by bral vážně fakt jen idiot.
Odpovědět