BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Snowman000 píše:Napodobne :ymhug:

Ja ale na druhu stranu nestiham sa aktualne utrhnut #:-s tak mi ostava sa len kukat ;;)

EDIT: Vrooom asi nie si na patreone garaz.tv...je tam teraz video jak Chvala brazdi zasnezenym mestom v LC500 cabrio :ymhug:
NN, nejsem. Btw mooc se mi libi ta rally kola na BRZ. Bral bych jako zimaky na Z4, to by bylo hodne cool :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Fajn povidani :-)
Zajimave, ze jsou tak odvareni z M3 E92, to je fakt tak super? :-) (no podival jsem se pote za kolik se da poridit :D ... Ale stejne by me strasila spotreba.

https://youtu.be/JopxtgFTLhA?t=4083
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Vrooom píše:NN, nejsem. Btw mooc se mi libi ta rally kola na BRZ. Bral bych jako zimaky na Z4, to by bylo hodne cool :-)
Obrázek
Jo ty zimaky su pecka, a az raz teda konecne uz bude GT86/BRZ u mna v garazi, tak si ich tam skusim zohnat, ale tak jak posielas, v bielej :x
Vrooom píše:Fajn povidani :-)
Zajimave, ze jsou tak odvareni z M3 E92, to je fakt tak super? :-) (no podival jsem se pote za kolik se da poridit :D ... Ale stejne by me strasila spotreba.

https://youtu.be/JopxtgFTLhA?t=4083
Ja ju nezazil, takze mi tazko hodnotit (ale mozem aspon vychadzat z nasej E46 M3 a M135i a z toho co o nej kedysi pisal PJ), ako rychle GT mi pride lepsia prave ta 1ka (pripadne M235i nech sme v tendencii coupe) a ked bych chcel okruhovat, tak bych urcite radsej isiel do Z4M coupe, toto bude predsa len trosku neohrabane. A ked uz tak uz bych asi radsej sedan, ale asi by som aj tak do toho nesiel. Nestrasi ma len ta spotreba ale celkovo naklady na servis a prevadzku, ale ja bych na to zaroven nemal ani vyuzitie, aby som si to obhajil. Byvat niekde v DE pri jednom hrade a neobmedzenymi dialnicami, tak by to bola jina :ymhug:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Tak podle toho co rikaji je i e92 super GTcko, sofistikovane auto. Mne prijde moc hezka i super interier. Je tam charakterni motor. Myslim ze bych radeji poslouchal osmivalec nez rychleji zrychlil na 200 v f80. Prave mi to dava smysl jako daily, ne jako okruhovka. Uzijes si zvuk pri zrychleni do plnych otacek na 2 a 3, navic nejaky ten slajdik. Myslim ze to muze byt velmi prijemne auto. A kdyz se nebude drtit na okruhu, treba to nebude ani takova kasicka na prachy?! Ale urcite si ho nikdy nekoupim, taky myslim ze kdyz se neco pokazi, bude to stat raketu, stejne jako bezny servis.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

No platis tam za ten 8val, za palivo, za naklady a povedzme si uprimne, neni ani ona zrovna lacna ak to nebude tesne pred GO motora a podvozku...

A ja uz asi starnem, mne aj tych 320k v jednotke bolo zbytocne vela, alebo inak, vacsinu casu nevyuzitych...preto bude u mna downgrade prave na BRZ/GT86...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Snowman000 píše:No platis tam za ten 8val, za palivo, za naklady a povedzme si uprimne, neni ani ona zrovna lacna ak to nebude tesne pred GO motora a podvozku...

A ja uz asi starnem, mne aj tych 320k v jednotke bolo zbytocne vela, alebo inak, vacsinu casu nevyuzitych...
JJ, je to tak, je to draha hracka. Bych bral aby to mel kamos ja se v tom svezl, ale nemusel to zivit :D A ano M135 by mi jako daily vic bohate stacilo.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Presne :D takto ma otec svoju E46 M3 a ja sa na nej obcas povozim a nasytim svoju "M" potrebu.
A taktiez kamos ma zas EVO X nafuknute na asi 360k s dalsimi upravami...na odvezenie sa super, clovek ma hned pocit ze zije, ale zivit bych to fakt nechcel a to je typ auta na ktorom sa neda chodit pomaly...tam musis nechat mozog doma aby si si to uzil :D
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

No nevím, ale motor M3 E92, u kterého doporučuje po 70tkm udělat šály, bych neoznačil jako spolehlivý. Nikdy jsem v tom autě nejel, asi to bude fajn, ale mě se zdála vždycky moc veliká a je podle mě více nákladová, než následující generace.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

Duke_Luke píše:cez vikend sa chystam vymenit vsetky vstrekovace, nove sviecky,cievky a rovno vymenim aj veko ventilov s novym tesnenim.:
Cože to máš za motor? Už jsem to zapomněl, sorry.

Snowman & vroom: spotřeba V8 v M3 13-16l/100. Nic asi neočekávatelného. Dnešní turbené 8čky budou bráť o trochu méně, ale vzhledem k tomu že ten motor má třeba 15let tak to taková propast není.
Imo když si člověk dokáže udělat hodně sám a je to pro něj i oddych, tak pak ta V8 může být zábava. Jinak ale jednodušší a na daily drive bude lepší (a asi i rychlejší) 335i Jen zase samosvor dávali jen do M. Takže do 335 dokoupit x_x
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Snowman000 píše:Presne :D takto ma otec svoju E46 M3 a ja sa na nej obcas povozim a nasytim svoju "M" potrebu.
A taktiez kamos ma zas EVO X nafuknute na asi 360k s dalsimi upravami...na odvezenie sa super, clovek ma hned pocit ze zije, ale zivit bych to fakt nechcel a to je typ auta na ktorom sa neda chodit pomaly...tam musis nechat mozog doma aby si si to uzil :D
Jo tak to mas dobre, ja nikoho kdo ma rad auta v rodine nemam ... :-/ Takze se musim zaobstarat sam. Ale asi si radsi koupim nejake pekne nove kolo nez bych sypal penize do auta. Ztko mi na ukojeni automobilovych choutek staci. I kdyz obcas se kouknu za kolik jdou M3 E46 a M135i ... :-))))

M.Z. jako jo, ale jestli to je za 40k tak je to min nez svor do non-M a s mojim najezdem by bylo vystarano skoro na 10 let ... :D Se Z mam za necelych 6 let (kupoval jsem v cervenci) 40k najeto ...
Odpovědět