Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

M.Z. píše:Štěpán:
Zavolal bych na zmetky benga.
+1, taky bych je naprasil a ten cas tomu s radosti obetoval.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Hele a co byste čekali, že se stane?

My byli dva, oni byli dva. Já ani kolega nevypadáme zrovna jako lidi, kterým by nějaká řvoucí vopice na parkovišti mohla způsobit nějakou zvláštní psychickou újmu, abysme si na kriminálce hráli na outlocitný. Co na tý kriminálce budu vykládat? Že na mě někdo ošklivě mluvil, zavřete ho pan policajt? Dyť se to ani nikdy neprokáže. A kdyby se to prokázalo, tak to poslední co chci je, aby nějaký pako sedělo rok v kriminále a celou dobu přemejšlelo o tom, že jsem ho tam poslal .
A upřímně, takhle je to bezpečnější varianta. Oni přijeli, pár set kilometrů jedna cesta, byli nasraný (nebo to hráli, protože doufali že se poseru a dám jim to za polovic), tak si zařvali a jsou pryč. Doma vychladnou, zanadávají si a pohoda, třeba se i podívají na internet a zjistí, že jebat s náma by teoreticky nemusel bejt úplně dobrej nápad. A je klid.
Kdežto zavolat benga, tahat je po výslechách (...). To tě prostě nasere. A seš pak daleko motivovanější to nějakým způsobem pořešit / mstít se.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Předseda »

Stepan píše:Prodávám auto. S 800kkm na tacho, za míň než 5% původní ceny.
//mimochodem - jakýže auto dneska dá 800kkm? Asi nějaká prac.dodávka, ne?
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Kamion.
Normálně bych to hodil do šrotu za kilovou cenu, ale loni se do toho nasypalo, tak by bylo fajn dostat alespoň nějaký prachy zpátky.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

Stepan píše:Hele a co byste čekali, že se stane?

My byli dva, oni byli dva. Já ani kolega nevypadáme zrovna jako lidi, kterým by nějaká řvoucí vopice na parkovišti mohla způsobit nějakou zvláštní psychickou újmu, abysme si na kriminálce hráli na outlocitný. Co na tý kriminálce budu vykládat? Že na mě někdo ošklivě mluvil, zavřete ho pan policajt? Dyť se to ani nikdy neprokáže. A kdyby se to prokázalo, tak to poslední co chci je, aby nějaký pako sedělo rok v kriminále a celou dobu přemejšlelo o tom, že jsem ho tam poslal .
A upřímně, takhle je to bezpečnější varianta. Oni přijeli, pár set kilometrů jedna cesta, byli nasraný (nebo to hráli, protože doufali že se poseru a dám jim to za polovic), tak si zařvali a jsou pryč. Doma vychladnou, zanadávají si a pohoda, třeba se i podívají na internet a zjistí, že jebat s náma by teoreticky nemusel bejt úplně dobrej nápad. A je klid.
Kdežto zavolat benga, tahat je po výslechách (...). To tě prostě nasere. A seš pak daleko motivovanější to nějakým způsobem pořešit / mstít se.
Ja bych ze ti vyhrozovali likvidaci a machali u toho bouchackou, takovy oznameni se neodklada uplne. Kdyz budou vysirat dal, je spousta soft zastrasujich praktik co se daj aplikovat... :ymdevil:
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

:ymdevil:
Já si vlastně stěžoval nejvíc na to, že jsem z toho byl včera trošku přejetej. A to ještě ani nemám děti. Potom už asi budu rovnou brečet u Pretty Woman :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Paní ráno přišla, že nejezdí tramvaje a ani nemůže sehnat tago, tak jestli bych ji Žižkov -> Dejvice nehodil.
Tak zkurvenej nápad jsem v životě neměl. Vyjeli jsme před 8 a ještě pořád stojím v Dejvicích :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

Tak já místo 15 minut jel do práce 1:15, ale upřímně ani jedné minuty nelituji :-D Volant jsem rovně měl dohromady pár minut. Spotřeba 23/100 :-D
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

No já teď stojím na křižovatce z vedlejší, dvoupruh a přímo před semaforem je zlomenej mestskej bus. Takže jak padne zelená, začnou kolem všichni zipovat a projedou možná 3-4 auta. Ale pohoda, chybí mi už jenom asi 300 metrů :))
Spotřeba 13, ujetých kilometrů 10, rychlostní průměr 8 :ymhug:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Arkis »

Trochu nasněží a na silnici se to hemží dementama. Po cestě do práce (teď radši opravdu pěškobus, protože autem by to trvalo 2x tak dlouho), jsem viděl ženskou, jak si ohrnula jen čelní sklo u řidiče, nastoupila a rozjela se přímo do 30cm hromady sněhu, kterou tam nahrnuli silničáři. Kdo ví, kdy si všimne, že za ní zůstala mlhovka.
Odpovědět