VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...

Re: VZKAZY

Příspěvekod Bond007 » stř 03 úno 10:23

petr_riha píše:Nemáte někdo ten člnek k dispozici celý? Potřeboval bych se v této pohnuté době něčemu zamsát, ale předplatné si kvůli pánovi kupovat nechci...

https://www.idnes.cz/zpravy/cerna-kroni ... domaci_hm1
VW Passat 2.0 BiTDI - návrat ke kořenům :)
Bond007
Economy Run Master

Příspěvekod Stepan » stř 03 úno 13:08

Předseda píše:
Stepan píše:+ ten génius dal podle Petra Vojnara svůj byt do zástavy nějakým sympatakum. A na katastru už se dejou věci ;;)

fakt? to mu asi poradil jeho kámaz Kocourek, nedomrdlý student práv, kterého snad po semestru vyhodili :D

Nevim jestli máš FB, nicméně skupina "Mikeš není pán a nikdy nebude" je nekonečnej zdroj zábavy :D
1x dvojlitr dýzl, 1x malorážka na béňo, 0,75x dvouapůla v turbu, šalinkarta a pěškobus.
Stepan
Letec

Příspěvekod Předseda » stř 03 úno 13:53

To si lajknu.. já sjel videa od toho dementa tvrdej bob.. tak to byla taky zábava on a "pán" :D
Předseda
Mistr volantu

Příspěvekod Stepan » stř 03 úno 14:06

Náhodou, toho mám rád. Zejména projekt "přestavba Multiply na plyn montáží tlakový lahve pod podvozek" byla hroznej bizar :))
1x dvojlitr dýzl, 1x malorážka na béňo, 0,75x dvouapůla v turbu, šalinkarta a pěškobus.
Stepan
Letec

Příspěvekod Předseda » stř 03 úno 14:52

mě příjde jako největší dement pod sluncem.. což taky je. Viz jak mu shořela octávka, 1/4 hodiny na to čučí a jen se jeden druhého ptají, zda mají volat hasiče. Další video o tom jak koupí S5 a vyřízne katalyzátory flexou.. A když příjde na něco o čem neví co to je, tak to vyhodí. To tam přeci být nemusí. Ing z Audi jsou totiž imbecilové a neví, že kat jen snižuje výkon atd... prostě jantar.

To takový kluci z we are car fans - to je radost se dívat na ta videa. První servis, kde bych se fakt nebál nechat servisovat auto.
Předseda
Mistr volantu

Příspěvekod Stepan » stř 03 úno 16:26

To je mi právně hrozně sympatický. Servisuje a tuní 350 koňovou S5 JZD-stylem jak jedničkovou ovci :ymdevil:
Stepan
Letec

Příspěvekod Stepan » čtv 04 úno 15:22

Kdyby Vám někde v okolí krachovala nebo se zmenšovala fabrika co dělá do tvarování plastu, pinkněte mi plz nějaký kontakty.
Potřebuju pro stálé a vážené zákazníky dělat, bezpodmínečně ve vlastní režii, nějakou výrobu. Ale je toho málo, takže novej lis za 10 mega si kupovat nebudu :)
Stepan
Letec

Příspěvekod Lachende Bestien » čtv 04 úno 16:11

Když už někdo nasype desítku do mašiny, myslíte, že pak bude mít zájem provozovat pres-šérink? :p
Lachende Bestien
Letec

Příspěvekod Stepan » čtv 04 úno 17:21

Co to?
Stepan
Letec

Příspěvekod abgx1 » stř 10 úno 22:40

https://www.alza.sk/auto/compass-snehov ... 899096.htm

Chvalim tieto retaze, za danu cenu si myslim bezkonkurencne... Poriadne hrube oka(spolu vazia tak 10kg), takze sa clovek neboji s nimi ist agresivnejsie do kopca, bezproblemova montaz(vsetko sedi ako ma, nic sa neuvolnuje). Neporovnatelne lepsie oproti 10-20€ retaziam zo supermarketu(ktore nesedia a roztrhnu sa pri prvom vaznejsiom prehrabnuti)

Celkovo mi pridu na urovni zosilenych pewag https://www.pewag.cz/shop/pewag-brenta-c-4x4.html za 3 nasobnu sumu

(FWD T6)
abgx1
Mistr volantu

PředchozíDalší

Zpět na Ring volný