Chlubítko univerzální

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
HOUZJ5AJ
Řidič začátečník
Příspěvky: 159
Registrován: stř 11 črc 13:45

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od HOUZJ5AJ »

Koukám, že je to tu samý mladík :) Jinak ale souhlas s HM, první dítě v 27, druhé v 31 a přišlo mi to tak akorát, manželce bylo stejně. S věkem mám pocit, že bych to dával hůř a úplně si nedokážu představit teď třetí, každý rok navíc mi přijde že je znát, i když mi asi je jen o trochu víc než HM... Ale nepřekročitelnou podmínkou pro mě nebyl věk, ale zajištěné bydlení a slušná práce (na což mám pocit dost lidí občas kašle). Ale je fakt, že tehdy v pražské kanceláři jsem byl v podstatě za exota... Pražští kolegové si děti pořídili podstatně později.

K těm 60+ a malé děti, taky mám v okruhu jednoho, nicméně sám přiznává, že je to dost namáhavé. Jediný důvod byl v podstatě, že to dřív nešlo. Jako samozřejmě, nemusí řešit finance, čas si taky celkem ohlídá, ale přál by si, aby mu bylo aspoň o dvacet míň.

Ale jinak těm 60+ moc nerozumím, až bude klukovi / holce dvacet, bude to osmdesátiletej dědek, vnoučat se pravděpodobně nedožije... V šedesáti si všichni připadaj ještě jako mladíci, ale podle mě to sedmdesátka láme a v osmdesáti už jsou rádi, že jsou rádi. Ale čest výjimkám.
4.4 V8 390 kW, 5.0 V8 338 kW
Uživatelský avatar
Arnie J
Mistr volantu
Příspěvky: 859
Registrován: stř 16 úno 12:52

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Arnie J »

HondaMan píše:když se holka narodila, tak mi bylo 28 a ženě trochu méně. To zase tak mladý imho není. O 10 let starší kamarád má stejně staré děti a nese to podstatně hůř :-D
to myslíš mě, jo? :D
V6 + R4 + R4 naturally aspirated ... a drncavá turbo krabice k tomu!
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Brus »

úspěšně jsem prošel autoškolou B+E :-) s jednou chybou v testech, měl jsem za to, že při vjíždění z připojovacího do průběžného nesmím omezit.. no a stačí neohrozit
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Snowman000 »

Ja vcera nasiel 100€ pri vchode do bytovky...tak som napisal do group chatu na WA, ze ak niekto stratil nejaky obnos, nech mi napise sumu, miesto a cas...a nasla sa majitelka, matka 2 dvoch podobne starych prckov jak mame my :ymhug:
(trafila vsetky odpovede a nasledne mi potvrdil aj domovnik z kameroveho zaznamu ze ju videl s detmi ist chvilu pred nami cez vchod)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jerry »

Snowman000 píše:Ja vcera nasiel 100€ pri vchode do bytovky...tak som napisal do group chatu na WA, ze ak niekto stratil nejaky obnos, nech mi napise sumu, miesto a cas...a nasla sa majitelka, matka 2 dvoch podobne starych prckov jak mame my :ymhug:
(trafila vsetky odpovede a nasledne mi potvrdil aj domovnik z kameroveho zaznamu ze ju videl s detmi ist chvilu pred nami cez vchod)
:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Brus »

:-bd

já jsem našel v neděli 100kč v parku, tak jsme si koupili 2x kafe a ještě jsme museli doplácet :-)
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Snowman000 »

Keby to bolo 5€ a najdem to niekde na ulici, kde sanca najst koho asi su, tak tiez nejake patranie po majitelovi hodim z hlavy ;)

Ale byt v tej mojej situacii na opacnej strane tak bych sam veril, ze sa najde niekto, kto by mi ich vratil, tak preco sa nezachovat poctivo a ta vdacnost v tvari tej pani za to rozhodne stala :)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jerry »

Krásný pneuměřič po tátovi :) A měří přesně ;)

Obrázek
kostenlos bilder bearbeiten auf handy
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od řidičBOB »

já našel minulý týden 2500,- před vstupem do jednoho zařízení na zemi...ale jelikož jsem věděl, kdo to zařízení opouštěl přede mnou, tak jsem mu zavolal, zda takovou sumu nepostrádá. K mému údivu si všimnul, že mu nějaké drobné chybí :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od pavproch »

Není tady někdo, kdo.... už dělal nějaký obchod (nejlépe tam dodával stroje) s Katarem?

Asi budu brzo potřebovat pomoc s informacema... anebo (protože se už toho fčíl děsím) to "zabiju" cenou.... i dyž, petrodolarová oblast, vysoká cena by je nemusela odradit....
After due diligence from our side,i have been authorized to proceed with the purchase.
Zajímavé, ještě ode mně nemá nabídku, ale už má rozhodnutíí to u nás objednat..... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět