Chlubítko univerzální

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Lachende Bestien »

Takže pokud mám obavy o svou schopnost se po zastavení rozjet při odbočení z vedlejší na hlavní, tak bez ohledu na to, že tam nevidím a mám povinnost dát autům na hlavní přednost, to tam prostě pošlu?
Velmi kvalitní logika. :ymapplause:
Nebylo by pro podobné řítiče lepší zavolat si v zimě na sněhu a/nebo náledí taxi nebo využít masové dopravní prostředky?
Nebo aspoň pořídit něco rozumného s AWD, třeba teď to vypadá, že se šikmoocí soudruzi z Kyje celkem překonali s touhle jejich novou plechovkou.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od HondaMan »

Mz: Cactus odjel po svých. Asi ty bumpery fungují.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Snowman000 »

Tak ja sa dnes, stal po 20 rokoch, prvykrat majitelom netlacitkoveho telefonu 8-}

Sorry PP. Bohuzel Blackberry zacalo umierat a v supliku bol nevyuzity Pixel 3 (dlhy pribeh). Tak uvidime ci to dam [-(

M.Z. slusna story teda...dobre ti to ale dopadlo ^:)^
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od honziss »

Snowman000 píše:Tak ja sa dnes, stal po 20 rokoch, prvykrat majitelom netlacitkoveho telefonu 8-}

Sorry PP. Bohuzel Blackberry zacalo umierat a v supliku bol nevyuzity Pixel 3 (dlhy pribeh). Tak uvidime ci to dam [-(

M.Z. slusna story teda...dobre ti to ale dopadlo ^:)^
Ja jel na Blackberry/BES x let a lituju dne kdy nam BES ve firme vypnuli [-(
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Snowman000 »

Taky tak iked ja fungoval na BIS kedze clovek z ulice...pak mi to vypli v O2 tak BB 10 a ten pak vypli vydavatelia apiek, tak BB s androidom a prekvapivo to bolo fajn, iked uz to nebolo uplne ono. Klavesnica to zachranovala, ale zacala blbnut medzera a "c" a pak aj citacka simky a uz to neslo...
Uvidime, vraj sa chysta nejaky comeback =p~
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od řidičBOB »

Jo, BB - to byla doba. Na práci skvělá platforma. A HW vcelku kvalitní. Měl jsem jich několik s nepamatuji, že bych něco reklamoval.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Stepan »

HondaMan píše:Mz: Cactus odjel po svých. Asi ty bumpery fungují.
Že by Cactus bylo to skutečný auto do mětské džungle pro nepříliš šikovné (bez urážky) řidičky a všechny ty nádhery v X5tkách to chápaly od začátku blbě? ^:)^
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od M.Z. »

Tak něco to určitě odfiltrovat dokáže, ale že to dovede zvrakovat 2 káry, to jsem absolutně netušil :D

Jinak dnes jsem měl samaritánské dopoledne. Vracím se z 2h vycházky se psem (přesnější výraz by byl brodím se sněhem) a už z vrchu vidím, jak se nám na louce pod domem bezmocně zmítá Kuga. Zmrzlý jak hovno, jsem se rozhodl, že se nebudu zbaběle zahřívat doma, ale házením lopatou.

Ptám se jestli se někomu vyhýbali (řídil starší chlapík, manželka pak házela :D ), ale prý ne, jen tam prostě zahučeli @-)

Chtělo je pár lidí potáhnout, ale v předním nárazníku nikde krytka nebyla vidět, návod k autu prý nemá, ESP neví, kde se vypíná, tak jsme házeli. Když jsme doházeli, tak se rozjel, ale na hraně vyměkl, ubral, začalo to klouzat bokem. Držel plyn, jak hluchý dveře, takže zahučel tak 5m zpět do hlubokého sněhu. Měl jsem chuť se na ně vysrat, protože debila dělám nerad, ale kousl jsem se a začali jsme prohazovat novou trasu. No nakonec se to povedlo spodem, zahřál jsem se fakt hezky a teď to v teple datluju na fórum, čumím, jak krásně chulemí, za okny je stejně zima nejkrásnější :x
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Arnie J
Mistr volantu
Příspěvky: 859
Registrován: stř 16 úno 12:52

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Arnie J »

HondaMan píše:Mz: Cactus odjel po svých. Asi ty bumpery fungují.
:D
V6 + R4 + R4 naturally aspirated ... a drncavá turbo krabice k tomu!
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od HondaMan »

Má 4yo dcera cestou do školky: "Tatí rychleji! Takhle tam NIKDY nedojedem... :-s " Se zcela zřetelným důrazem na nikdy :-D
2.9T RWD
Odpovědět