Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Politický koutek

Příspěvek od ctrl_j »

Honza42 píše:… Ještě zbývá zakázat angličtinu pod trestem smrti, případně zavést na hranicích s GB přezkoušení z frániny a němčiny, nejlépe na úrovni státní zkoušky.
To je ale iniciativa jen jednoho tabora ukrivdencu. EU jako skupina to rozhodne nepodporuje.
Vzpominam na „zabavnou“ historku z parizskeho mezinarodniho letiste CDG, kde byl nejaky problem a personal sverepe trval na komunikaci ve FR, ENG odmital.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

HM: OK, beru. Jak píšu, informace nemám, bohužel podezřívavý už jsem. Ale ono se to časem srovná. Po rozdělení Československa taky neběželo všechno hned. Ale díky Bohu za to rozdělení. Teď vidíme, že bylo dobré pro obě strany. Jinak bychom se pořád jen dohadovali.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1938
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Lachende Bestien »

@Jerry
Rozdělení už tak malého a relativně slabého státního zřízení jako byla ČSR na 2 ještě menší a slabší považujete za "dobré", protože se skupiny zkorumpovaných byrokradských hochštaplerů nedokázaly domluvit, čímž prokázaly naprosto nedostatečně zvládnutou schopnost komunikace a zodpovědnosti za svá slova?
A vy a drtivá většina lidí ve vašem okolí jste se před rozdělením s lidmi ze Slovenska "pořád jen dohadoval", respektive stále se snažil neúspěšně řešit konfliktní situace?
:-?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

jerry má pravdu. V SK se v roce 1992 nenašel snad nikdo, kdo by si rozdělení nepřál. A Klaus řekl, že když chtějí, ať jdou.
Souhlasím, že to bylo dobré řešení.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Politický koutek

Příspěvek od Honza42 »

Bylo to špatné řešení, ale bohužel jediné možné. Slováci to chtěli dávno a spojili by se pro to i s ďáblem. Však by to nebylo poprvé. My jsme to tady vlastně dlouho nechápali, že jsou tak jiní.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Politický koutek

Příspěvek od HondaMan »

UK to má stejně. Nikdy nebyli "součástí EU".
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Stepan píše:
ExFun píše: Já myslel, že jsi zastánce Laissez-faire... A ty cla a subvence?
Jsem. Akorát to musí bejt "kompletní balíček". Buď ať mi dá stát pokoj nebo ať mi umožní vydělat si na náklady, který mi svými výmysly přímo či nepřímo způsobuje. Mimojiné i tím, že mě bude chránit před těmi, kteří podobné náklady nemají.

Současná sitauce jsou obrovský více-náklady, ale žádný profity...

Což mi připomíná, že importni uhlíkova daň se prý posouvá relativně rychle :ymhug:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Politický koutek

Příspěvek od HondaMan »

Teď jsem viděl asi 10 min tiskovky soc.dem. no ty vole. Hamáček je průser, ale když otevřela hubu venezuela, tak už jsem to nedal. To jsou pi*oviny až to bolí co z ní leze...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Tak oni oba jsou si intelektem velmi blízcí.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

S čím?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět