Chlubítko univerzální

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od honziss »

Udelal jsem si registraci a test a stal jsem se oficialne provozovatelem a pilotem dronu. Takova saskarna x_x
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od řidičBOB »

Já se k tomu také chystám.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5445
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od M.Z. »

Nevím, jestli je to chlubítko, nebo stěžovatelna, ale dneska jsem na 50 metrech zažil adrenalinu, že okruh je proti tomu pára z hovna.
Okolnosti mě donutili (snad už jen poslední týden) jezdit i v zimě M2 a po cestě domů, mám krásný krpál, zpestřený ostrou zákrutou se svodidlem a potokem.

V noci navalilo 30 čísel svinstva, traktor to zplužil, ale neposypal. Dojíždím na hranu srázu a slepičím krokem to sjíždím na hraně přilnavosti. V tom zespod vyjede nějaká pipina, zasekne to v zatáčce a stojí. Zabrzdím auto, blikám na ni, ať vymajzne, bez reakce. V tom hnusný zvuk, jak povolily kola, zadek ujíždí do strany, zkouším to srovnat uvolněním brzdy, ABS cvaká jak o život, intenzita blikání dálkovek se rovná stroboskopu. Pipina milostivě kousek couvne, v duchu sčítám škody a hledám nejlepší místo, kam ji trefit, cca 2m před ní se to naštěstí chytlo a zpocený projíždím s čistým štítem #:-S

Po několika hodinách se vracím v naději, že to už někdo posypal, ale chyba lávky. V půlce svahu se kola bezmocně protáčí a začínám se sunout dolů v očekávání, kterou částí napálím svodidla. Povede se mi nasměrovat auto pravými koly do odvodňovacího kanálu a zastavuju v hlubokém sněhu, podruhé uff. Už jen z legrace objedu dědinu a zkouším to se stejným výsledkem z druhé strany.

Potupně nechávám auto na placu dole (samozřejmě je v něm plný nákup apod. a už tam stojí více nešťastníků bez 4x4) vememe nejnutnější a šlapeme ten kilák do kopce pěšky. Před osudovým svahem nás míjí stará Mazda 6 a za ním vyráží Honda CRV. Paní na nás troubí, asi měla málo místa, tak jsme museli v nízkých botech skočit do půl metra odhrnutého sněhu a hrdinně mizí v zatáčce. Po pár sekundách troubení a rána.

Hnědočechovi v M6 se taktéž nepovedlo vyjet, začal klouzat a paní inteligentně za ním zastavila a čekala, jak to dopadne (na druhou stranu, kdyby jen trochu prudčeji couvla, tak chytne sáně a letí do svodidel), neměla za ním tak brzo vůbec jezdit, nebo počkat pod kopcem. Tak se dočkala a teď bude řešit pojišťovnu a přitom byla místní, tak by mohla vědět, co ten kopec umí...

No tak to by byl v kostce dnešní zajímavý den :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Honza42 »

Poslat do Holyvůdu a zfilmovat. když natočili Propast, zvládli by i Kopec.
ABS je na hodně kluzkém povrchu bohužel nefunkční. Je to horší než bez něho.
Uživatelský avatar
rutak11
Pan Řidič
Příspěvky: 224
Registrován: ned 06 kvě 01:59

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od rutak11 »

honziss píše:Udelal jsem si registraci a test a stal jsem se oficialne provozovatelem a pilotem dronu. Takova saskarna x_x
řidičBOB píše:Já se k tomu také chystám.
I já..ale asi až na jaře, až zpřísní sankce za létání bez papírů.. :x
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:Já se k tomu také chystám.
Staci na to zdravej rozum a google k vysvetleni terminu a zkratek.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od honziss »

2 m.z.: moc pekny :)
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od pavproch »

MZ: zážitků pitel. Já to měl fčera a neska podobně - sem si fčera bral brambora2 z práce dom a taky mám příjezd domů strmý kousek, ale bylo to posypané a proplužené, taxem dom vyjel (s malou dušičkou a sevřenou prtelí a hrabajícím zadkem). V noci zase sypalo, tak jaxem ráno odjížděl na opravu chytré paní (máme krkolomný neprůhledný strmý výjezd na hlavní), sem si rači vzal na pomoc regulofčíka (než naslepo vletět na hlavní kam nevidím, esli tam zrovna něco nejede). A nestydím se zato.... zrovna tam totiž jelo jedno auto..... ufffff.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od HondaMan »

pavproch píše:...máme krkolomný neprůhledný strmý výjezd na hlavní), sem si rači vzal na pomoc regulofčíka (než naslepo vletět na hlavní kam nevidím, esli tam zrovna něco nejede). A nestydím se zato.... zrovna tam totiž jelo jedno auto..... ufffff.
Tohle dám přečíst ženě. Bála se, že pokud zastaví, tak už se nerozjede. Tak to tam odvážně poslala a ze 2 aut udělala totálky. Na hlavní postrčila rozjetou A6 quattro tak šikovně, že trefila zaparkovaný Passat. Auta měla ulámaná kola a celkově vypadala bídně. Řidič A6 jel jak hovado, ale vina byla jednoznačná...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5445
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od M.Z. »

Ty vole :-o , že ji pozdravuju :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět