Lyžárna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

I kydž o sobě prohlašuju že sem zimní potfor, tak musím přiznat, že mě zima (chladno) taky začíná vadit - furt nudle u nosu a studené ruce a oblíkat milion vrsteff a vůbec. Neska při pěší vycházce sněhem (1-5cm, u nás je to bída) sem se zamýšlel nad tím, jak to bude fajn až bude těplo a bajk..... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lyžárna

Příspěvek od M.Z. »

Konečně prozřel :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lyžárna

Příspěvek od řidičBOB »

...svět už není, co býval :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lyžárna

Příspěvek od řidičBOB »

M.Z. píše:Možná se dočkáme vládního nařízení, které zimu zakáže. Je to totiž luxus, který si v této těžké době, nemůžeme dovolit...(nějaká chytrá hlava takto zdůvodňovala zavření areálů).
A v létě bonus pro očkované: s Jančurákem vlakem k Jadranu!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Tak. Fčera mail, že týden na MF (plánovaný na půlku březence) asi nebude, možná přesun na půlku dubence 'kdyby se to náhodou uklidnilo). Neska mail od cestovky, se kterou mám jet po velikonocích do Le2Alpes, že zřejmě pojedu do... nikam. Sezonka do ta3 nabitá v permici, vlky v SK stojí a situace je tam spíš špatná než lepčí. Aji ftelce fčera říkali, že to vypadá, že Francie letos vlky vůbec nespustí. V březenci mám zamluvené ubytování tady v CZ na horách, taky to nevypadá, žeby ubytování (hotely) pro rekreaci otevřeli....

Loučím ses myšlenkama na letošní lyžování, stejně by mě to s hadrou přes hubu nebavilo. A budu sito v hlavě pomalu přepínat na bajk (tady okolo komína, to snad pude) - kura já snad opráším ten mail od Aliho na ty tiťaňové šróby... :D .
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lyžárna

Příspěvek od jerry »

A taky bude vítr ve vlasech ;) Za 33 dni je tu březen :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Lyžárna

Příspěvek od ExFun »

pavproch píše:Tak. Fčera mail, že týden na MF (plánovaný na půlku březence) asi nebude, možná přesun na půlku dubence 'kdyby se to náhodou uklidnilo). Neska mail od cestovky, se kterou mám jet po velikonocích do Le2Alpes, že zřejmě pojedu do... nikam. Sezonka do ta3 nabitá v permici, vlky v SK stojí a situace je tam spíš špatná než lepčí. Aji ftelce fčera říkali, že to vypadá, že Francie letos vlky vůbec nespustí. V březenci mám zamluvené ubytování tady v CZ na horách, taky to nevypadá, žeby ubytování (hotely) pro rekreaci otevřeli....

Loučím ses myšlenkama na letošní lyžování, stejně by mě to s hadrou přes hubu nebavilo. A budu sito v hlavě pomalu přepínat na bajk (tady okolo komína, to snad pude) - kura já snad opráším ten mail od Aliho na ty tiťaňové šróby... :D .
Nevěš hlavu. Na kopec si vyšlápneš a hotely na horách jedou. Tolik pracovních cest nikdy na hory nebylo :D Podle zpráv se Špindlu (více zdrojů) to tam vypadá jako by žádný koronáč nebyl..
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lyžárna

Příspěvek od řidičBOB »

Špindl je jinde. Tam si nikdo nedovolí vlítnout, protože mnoho zájmových skupin, paní Monika, atd.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lyžárna

Příspěvek od honziss »

pavproch píše:Tak. Fčera mail, že týden na MF (plánovaný na půlku březence) asi nebude, možná přesun na půlku dubence 'kdyby se to náhodou uklidnilo). Neska mail od cestovky, se kterou mám jet po velikonocích do Le2Alpes, že zřejmě pojedu do... nikam. Sezonka do ta3 nabitá v permici, vlky v SK stojí a situace je tam spíš špatná než lepčí. Aji ftelce fčera říkali, že to vypadá, že Francie letos vlky vůbec nespustí. V březenci mám zamluvené ubytování tady v CZ na horách, taky to nevypadá, žeby ubytování (hotely) pro rekreaci otevřeli....

Loučím ses myšlenkama na letošní lyžování, stejně by mě to s hadrou přes hubu nebavilo. A budu sito v hlavě pomalu přepínat na bajk (tady okolo komína, to snad pude) - kura já snad opráším ten mail od Aliho na ty tiťaňové šróby... :D .
Kup si bezky, ja na ne stoupnul po 25ti letech a parada, 20-30 km ve stope v mrazu a jak je mi vecer krasne :ymhug:
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Místo běžek už asi 40let provozuju skialpo, letos sem ale ještě nebyl. Mám katastrofické problémy se spaním, sem z nevyspání furt extrémně unavený a tak fest namáhavé sporty (jako je šialpo) moc nedávám. Proto se svým způsobem bojím i jara a bajku, esli to tělo dá.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět