BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

to samozrejme viem,ze je riadeny termostat. Teda aby som bol presny, teplota oleja nejde nad 75C. Vodu som ani nevycitaval, kedze maju spolocny vymennik prestupu medzi olejom a vodou vpredu a teda ani voda sa poriadne nezahreje,aby ohriala olej. Teplota vody moze ist od 88 po 113C max. Od 117C by mala byt oranzova vystraha prehrievania uz. Alebo tak nejako. Neviem presne na stupen. Teplota oleja v prevadzkovom stave aj 120C v poriadnych horucavach v lete. No nic, ved budem mudrejsi, ked poriesi termostat. Zatial som mu poradil stary dobry trik dat karton pred chladic :)) cez polovicu, nech sa mu to nieco zahreje.Kym to poriesi.
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

tak ja sa na to uz asi vazne vyseriem !!!! co som hovoril o tom,ze ten december mam prekliaty... Idem 360km trasu a asi v polovici v MESTE na vypadovke, kde je 70kmh ,je noc, po dazdi , ja idem v lavom a chcem sa preradit do praveho v zakrute neprehladnej a v strede medzi dvoma pruhmi lezi zelezny rebrik, ktory som samozrejme trafil pri preradzovani... do p.. seknute obe prave pneu aj predne aj zadna...volal som polisov, ti este mali huste reci ,ze mozem dostat este pokutu, ze nevenovanie sa riadeniu dpc..neprisposobenie rychlosti, som len tak pozeral,ci si zo mna robi P . ten rebrik bol cierny kovovy a akurat v tej sekunde som sa pozrel do spatneho, ci mozem zmenit pruh ,tak som ho periferne nemal sancu zazriet na zemi... Kto vie, ako dopadol podvozok...mam vsetko nove ramena aj tlmice...krasa dpc...mna porazi uz docista...este ,ze som vygooglil typka s pojazdnym autoservisom, co mi na mieste dal aspon nejake ojazdene letne a siel som prec...Polisov som volal len na to, aby spratali ten rebrik, ja tam liezt na cestu nemienim...plus aby sa za mna postavili s majakmi, lebo ti ludia su snad kktni..aj trojuholnik som dal asi 100m pred miesto, kde som stal, som si zabehal, ale aj tak jeden dement s bielou X5 skoro nabural a tri auta presli vedla seba s mojim, co stalo...este ze som ho dal uplne k zvodidlam...frajerka v aute, tu som chcel tiez dat za zvodidla,ale potom prisli policajti...ako toto je nenormalne. X( X( ~x( ~x( ~x(
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1388
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

smutné čtení
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: BMW Divize

Příspěvek od HondaMan »

To znám. Když jsem jel vracet služebák a jel si pro nové auto, tak jsem ve 170 trefil na dálnici krumpáč. Jedna guma nařízlá, druhá prořízlá durch, utržený kryt brzdy...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Já sem takle přejel oběma pravýma kolama na cestě ležící rýč: řach-řach, naštěstí jen zvuk bez jakýchkoli následků na bramborovi2. Taky sem ho neviděl včas / nestihl zareagovat dyž už sem ho na poslední chvíli zmerčil. Byla to cesta 4.tř, tipuju, že vypad z nějakého traktoru nebo hownocucu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

U konkurence sem zahlíd (a přečet) krátké představení ///M5 CS a zaujaly mě na ní kola, to je (vzledem a zřejmě i funkcí) nááááááádhera.
29-origin-6745834.jpg
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: BMW Divize

Příspěvek od honziss »

Krasny pojednani o tom, jak se za posledni roky zmenila znacka BMW:

https://youtu.be/au4MeTEONvA
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Uffff, stresík eliminován.... skoro 14 dnů doma = brambor2 stál ve studené/vlhké garáži a já žil v panické hrůze, co se zase rozsfítí, až nastartuju. Nic. Hezky, díky temu nahoře..... ^:)^
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1388
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

máte rozšiřující podložky? Přemýšlím dát +10mm na zadní
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od 970ka »

No,většinou mi to dělalo bordel s kmitáním kol. Na Mergla mám zánovní doma.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Odpovědět