Auto pro radost

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
m.deejay
Řidič začátečník
Příspěvky: 131
Registrován: úte 14 led 21:03

Re: Auto pro radost

Příspěvek od m.deejay »

foji píše:Snad všechny S197 (5gen) jsou zbořeniny dotažený z USA přes Litvu. Bude to chtít asi posečkat na 6gen (S550) až vyklesá do tvojeho rozpočtui.
No a u těch nejlevnějších nabídek 6gen je to zase jen bouračka z Litvy...
Ford Mustang GT 5.0, 2018, 421 koní
Bmw X3 3.0i, 2006, 231 koní
haras
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: stř 20 kvě 20:59

Re: Auto pro radost

Příspěvek od haras »

Zas tolik toho Mustanga mít nemusím, budu mít velkou radost i co seženu pěknou 370Z. Ale jsem zklamaný z toho, jaký zbořeniny se tu prodávaj a prodejci mi lžou do telefonu/do očí dokud jim neukážu fotku jejich auta v USA a pak najednou otočí o 180%. Holt moje naivita a radši vše prověřovat u aut obzvláště.
Uživatelský avatar
m.deejay
Řidič začátečník
Příspěvky: 131
Registrován: úte 14 led 21:03

Re: Auto pro radost

Příspěvek od m.deejay »

Ono se asi nedá dostat na hladinu nejlevnějších nabídek jinak, než že to auto bylo původně bourané...
V Německu, i jinde ti taky nikdo neprodá nějaké auto v pěkném stavu, nebourané, servisované atd za "super" cenu.
Ford Mustang GT 5.0, 2018, 421 koní
Bmw X3 3.0i, 2006, 231 koní
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto pro radost

Příspěvek od 970ka »

Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1936
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Auto pro radost

Příspěvek od Lachende Bestien »

Nádherná barva laku na frajeření jako dělaná, ale nezdá se vám ta cena poněkud podezřele nízká? :-?
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto pro radost

Příspěvek od 970ka »

Už je pryč,asi byla fakt nízká,nebo to byla nějaká lumpárna,těžko říci..
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Auto pro radost

Příspěvek od jerry »

m.deejay píše:Ono se asi nedá dostat na hladinu nejlevnějších nabídek jinak, než že to auto bylo původně bourané...
V Německu, i jinde ti taky nikdo neprodá nějaké auto v pěkném stavu, nebourané, servisované atd za "super" cenu.
Lidi nejraději nejnižší cenu za nejlepší auto. Ideální cílovka pro podvodníky.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
haras
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: stř 20 kvě 20:59

Re: Auto pro radost

Příspěvek od haras »

Jenom pro upřesnění, koukal jsem na 5th generaci mustangu i kolem 600-700tis. a byly to také zbořeniny...takže to není tolik ani o financích ale o tom jak lidi lžou a podvádí :(.

Koupil jsem 370Z po prvním majiteli 2012 a jsem vysmátý od ucha o uchu :ymhug:

Děkuji všem za příspěvky.
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Auto pro radost

Příspěvek od honziss »

haras píše:Jenom pro upřesnění, koukal jsem na 5th generaci mustangu i kolem 600-700tis. a byly to také zbořeniny...takže to není tolik ani o financích ale o tom jak lidi lžou a podvádí :(.

Koupil jsem 370Z po prvním majiteli 2012 a jsem vysmátý od ucha o uchu :ymhug:

Děkuji všem za příspěvky.
Gratuluju!
R4...258k
R3...261k
EV...264k
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Auto pro radost

Příspěvek od jerry »

Gratulace, ať slouží ;) Auto od 1.majitele napřímo s historií bývá obvykle cajk. Protože jde vše za ním a nemůže aplikovat výmluvy bazárníků nebo x-tých majitelů typu "pokud je mi známo". I v Německu hendleři rádi říkají stejné "wie mir bekannt". V těchto případech je to 100% bourané :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět