BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
.Z3
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: úte 16 čer 20:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od .Z3 »

Je fakt, že Cayman GT4 začíná na stejné cenovce a asi je ta M4 CS myšlena jako jeho konkurent a navíc to má být "limitka"... Ikdyž nevím, M4 CS stála ne salónu v O-vě měsíce, než ji někomu udali...
3.0 B58 & 2.2 M54 & TSI
Uživatelský avatar
.Z3
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: úte 16 čer 20:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od .Z3 »

m2.png
Mmch. žeby další model, který "nechtějí" prodávat?
3.0 B58 & 2.2 M54 & TSI
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Před obědem sem neměl co dělat, taxem proklikával programy v telce a zakopnul tam o slovensky mluvený autosalon (co to bylo za program si už nevzpomenu, myslím, že nějaký "Gold" cosyk), kde zrovna recenzovali aktuální 5er 530d xDrive 8AT a... aspoň někde je svět ještě v pořádku, ze všech stran tam probírali podvozek, motor, převodovku, jízdní vlastnosti, nemožnost vypnout SS a spotřebu. Ani slovo o multimédiích nebo konektivitě aj. pičičandách. :-bd
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

ja som mal dnes vecer taky 6. zmysel, ktory mi povedal,chod sa pozriet na auto. Som teraz na mieste, kde nemam garaz, tak to stoji vonku. A typek cuva za mna az mi nacuval do zadneho naraznika. Ja mam rucku aj rychlost, takze ho pekne odbilo naspat ako kulecnik. Ja uz penil a cakal som, ze co,ale ani ho nehlo sa nejako pozerat a uz si zacal vyberat vonku veci z kufra, tak som otvoril okno a pekne spustil...potom sme spisali doklad o skodovej udalosti, ale tie jeho keci, ked som este na neho hucal, ze ci je normalny a ci si nevie vystupit z auta a pozriet sa ,ked nie je si isty a nema cuvacie senzory, tak ze som drzy...no penil som..nebyt len dva tyzdne po operacii brucha, tak ho tam aj potaham po kapote dementa arogantneho. Este mu vravim,ze ked by som ho nevidel, ani sa neprizna... tak ze ale no,ved poznaju to auto, ze urcite by sa "priatelke" ozval,ze ona ma pozna,nech ma kontaktuju...holy prd makovy...Tak auto ma skrabance od otlacenej SPZ, prasknuty lak na narazniku z tej zimy,co uz tu mame -7 az -11C ma byt dnes. Len ma serie,ze zas idu sviatky a musim sa srat s takymito vecami a vybavovat...Ja mam asi december zakliaty. Pred dvoma rokmi v decembri som brutalne pichol pneu v 100kmh rychlosti, prieraz a bol rad,ze sa dostal domov na sviatky...pred 4 rokmi este ked som mal ofcu 1.8T 4x4, tak na parkovisku pri tescu jeden nafetovany na SUV zramoval 5 aut dokopy....no ja mam na tuto poslednu cast roka smolu...a 2020 je z kazdeho hladiska posrany rok....Ale je to len naraznik, havarijnu mame, takze to uz nejako doklepem...Na okne mi ale pribudli nove vianocne LED v podobe blikajucej kamery, ktora nahrava teraz uz aj dianie zvonku priamo na moje auto ...asi mam poruchu,ale radsej si pozriem ked typ auta, co mi nieco sposobi, ako nevediet a spoliehat sa na nahodu..... Minule som mal inak tiez 6.zmysel a pozrel sa a pozeram,nejaky typek beha so zvinovacim metrom okolo zadneho naraznika, tak kricim, ze co tam vyvadza. Tak ze ma rovnake auto bez cuvacich senzorov a meria si rozostupy ako navrtat naraznik....no neebne jedneho uz ? Okrem tej kamery z okna by mala aj asi trcat hlaven nejakej ostrelovacej pusky na paintball minimalne....
Uživatelský avatar
Arnie J
Mistr volantu
Příspěvky: 859
Registrován: stř 16 úno 12:52

Re: BMW Divize

Příspěvek od Arnie J »

dnes ale není december :)
V6 + R4 + R4 naturally aspirated ... a drncavá turbo krabice k tomu!
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

Arnie J píše:dnes ale není december :)
odniesol si si z toho to spravne. dakujem :)) =)) ale ako, deli nas par hodin. Ber to skor symbolicky :^o
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

mně to dnes taky nezačalo dobře
Přílohy
CAA6AE51-2186-4FA5-9DDE-73038CFE3F5C.jpeg
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: BMW Divize

Příspěvek od HondaMan »

Zima nebo kámen?
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

kousek nalevo od středu je trošku vidět pavouk, který je od kamene a teď už to bude třetí zima, co tam je. A dnes to přes něj prasklo zimou. Jsem to nechtěl dřiv měnit, protože přece jen věřím víc robotovi v Mnichově.. viděl jsem vyměněné okno, přes které zatékalo.
Pravda vyděsí
Odpovědět