IT poradna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3223
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: IT poradna

Příspěvek od mattonecz »

jj kamos taky ulovil bez scriptu, nebylo to tak husty asi :D
spis sem mel radost jak to funguje. koupil sem tu co sem poslal a tu nejlevnejsi, mel sem jit jeste po ty nejlevnejsi OC, ale po 2 koupenych kusech sem to mel nastaveny na vypnuti :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1935
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: IT poradna

Příspěvek od Lachende Bestien »

Jak bez příplatku, to si říkáte správný obchodník? ;)
Na PS5 "šikulové" na ebay aj. vydělávají 2- i 3-násobky kupní ceny. $-)

Každopádně jsem netušil, kolik se tu na fóru objeví pařmenů. Tak co paříte pánové, tipuju nějaké závodní simulátory či kvalitně krvavé FPSka a simulátory psychopatů ala série Glorious Terrorist Automobile? :p
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3223
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: IT poradna

Příspěvek od mattonecz »

nejsem zidak :) navic to zas tak unikatni zbozi neni, protoze se zjevne dala objednat rucne cca 5min, coz je uspech :D

ja hraju jen CS:GO a Trackmania 2020, tu novou grafiku moc nepotrebuju, ale delam si jeziska :D uz druhyho po 3d tiskarne

od ledna du do novy prace za skoro dvojnasobek tak si to zaslouzim :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1935
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: IT poradna

Příspěvek od Lachende Bestien »

Nebýt židákem je jistě chvályhodné, ovšem zase kupováním brutálně předražených a výkonově osekaných grafik nvidie člověk tamní židáky podporuje. :-? Bohužel si to můžou díky ekonomické dominanci (což se projevuje např. v sypání peněz vývojářům, kteří zase optimalizují spíše na nvidie) a praktické absenci konkurenceschopných produktů od AMD v oblasti high end gpu dovolit - jejich dnešní low/mid end stojí tolik co top high end před 10 lety. Kde jsou ty časy...
Čistě hypoteticky bych asi též jako novou kartu volil nvidii, a i když člověk výkon zdaleka naplno nevyužije, výkonová rezerva se hodí vždycky, k tomu zase o něco efektivnější architektura, podpora nových technologií atd.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3223
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: IT poradna

Příspěvek od mattonecz »

Ta 3060ti je skoro jak 3070 a já koupil tu nejlevnější za 11.5 což jde. Radeon má už slušný gfx, ale ty skladem nejsou už vůbec. A RX6800 stojí 17. Takže v tuto chvíli asi nejlepší koupě je ta 3060ti
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: IT poradna

Příspěvek od Kavis »

Jaka je ta nova trackmania? U stare (te prvni) jsem stravil bez nadsazky tisice hodin :D Na serveru kde jsem byl admin nebylo moc lidi, co by me dokazalo porazet :D ted uz na to neni cas (prace, deti), dokonce jsem prodal i pc a mam ted jen "herni" ntb. Kdyz jsem to naposeldy nekdy v lete zkusil pustit, tak jsem zjistil, ze uz mam problem i se zaklady (speeddrift, neoslide) na pulminutovych tratich, kde jsem drtil setinky jsem byl klidne o vterinu pomalejsi proti pb. Po hodine to bylo lepsi, ale porad utopie se priblizit pb treba na 2 desetiny.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3223
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: IT poradna

Příspěvek od mattonecz »

je dobra, uz nejsem kvuli grafice schopen hrat TMNF. ja se driftovat naucil teprv ve 2020 po vice nez 10 letech hrani :D
hraju jen nadeo kampan, ktera se v tyhle meni kazdy rocni obdobi. mas tam uz ve hre implementovanej zebricek. takze se snazim na kazdy mape dostat do top1000 na svete, coz nekde docela jde, jinde to je tezsi.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3223
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: IT poradna

Příspěvek od mattonecz »

Tak sem si kvuli grafice musel koupit i novy monitro :D ach jo... 27 Dell QHD 165hz
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1525
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: IT poradna

Příspěvek od abgx1 »

Ja mam momentalne rx580, a som ochotny dat tak 300€ za upgrade, ale situacia je smutna

vyzera ze este tak pol roka sa budem hrat na tej tisicrocnej rx580 :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16350
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

Win10 měly v posledních dnech nějakou "větší" záplatu? Já mám jen W7, ale drahá má doma W10 a začaly "trojčit" - pomocí controluserspassword2 tam bylo zrušené zadávání hesla při startu a fčíl to heslo to zase chce + přestalo to mluvit s připojenou multifunkcí Canon (tisk ok, ale skener ne a ne a ne).... už vím, co budu dělat neska odpo doma.... chjo no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět