2 auta za spolu cca 35000€

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 auta za spolu cca 35000€

Příspěvek od jarka »

Souhlas s HM, jen bych šel ještě malinko dál :) a nerozcapoval ji s Kodiaqem (beztak je to jen na hrkání do města a jednou za čas s rodinou dál) a ušetřený prachy radši vrazil do toyobaru... Manželka to na mě taky zkoušela s něčím "lepším", ale na těch jejich 7-8kkm ročně po městě a naši dovču... A nakonec mi stejně řekla, že se jí s tím pěkně jezdí a že z toho hezky vidí. Jen se jí to nelíbí no :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: 2 auta za spolu cca 35000€

Příspěvek od pavproch »

HondaMan píše:Tohle je boj jak s pavprochem... .
Nevím, jetsli to brát jako pochvalu nebo negativně.... :D

Já sněhulákovi rozumím, když tomu přepravníku bude (třebas jen občas) sedět za kniplem, tak chce aby to aspoň trošku bylo k čemu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: 2 auta za spolu cca 35000€

Příspěvek od HondaMan »

Jednoznačně to ber jako pochvalu.
Já zase zastávám názor, že do auta pro manželku mi nic moc není. Má co se ji libí a co chce.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: 2 auta za spolu cca 35000€

Příspěvek od Stepan »

Ale je potřeba to trošku kontrolovat. Ta moje razí názor že nejvíc je Toyota Yaris a to prakticky auto bych měl mít jakože já :-j
A to teda ne. jak říkal už Štěpán starší, toho bohdá nebude, abych sobě kombik zakoupil :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 528
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: 2 auta za spolu cca 35000€

Příspěvek od Eda »

Souhlas s HM, rozhodil bych to na prakticnost a zabavu, snazit se o oboje bude jen kompromis co nebude poradne plnit ani jedno. Passat je imho uplne mimo, podle me nenabidne nic co uz a4 neumi. Za me Kodiaq/Sharan + zabava (BRZ)
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
fast001
Autoškolák
Příspěvky: 30
Registrován: pát 20 lis 10:18
Bydliště: SR - BA

Re: 2 auta za spolu cca 35000€

Příspěvek od fast001 »

Inak na to GT86/BRZ s detskymi sedackami by som bol zvedavy.
Ja som to automaticky bral ako nemozne, ked aj napr v Octavii 3 sa pri dnesnych detskych sedackach a mojej vyske skoro 190cm deti nohami takmer dotykaju predneho sedadla...
Ako to potom moze byt v GT86?
RWD+atmo+maual
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: 2 auta za spolu cca 35000€

Příspěvek od jerry »

Také si nedovedu představit v BRZ 2 dětské sedačky vzadu. Možná to teoreticky půjde, ale to nakládání a vykládání dětí bude neskutečný opruz.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 auta za spolu cca 35000€

Příspěvek od jarka »

Jestli se tam děti vejdou a budou mít místo na nohy, tak nakládání do 3dvéřáku není tak strašný. Vozil jsem takhle prcka ještě v ctr a pak ignisu a kupodivu to celkem šlo. Odšoupneš sedačku a normálně si tam stoupneš a umístíš prcka (aspoň v těhle autech). Chce to zkusit.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: 2 auta za spolu cca 35000€

Příspěvek od HondaMan »

Nedávno jsem nakládal 2 děti + sedačky do 3d Grandepunta a šlo to až neočekávaně snadno.

Vajíčko a sedačku dáš i do BRZ v pohodě. Vždycky jsem raději problémovější dítě vozil vpředu. Tam pak není co řešit. Od 15 kg můžeš vozit děti i na podsedáku.
Nehledal bych v tom vědu.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: 2 auta za spolu cca 35000€

Příspěvek od Stepan »

fast: No když jedeš ty + dvě děti, tak si jedno dáš na spolujezdce a to druhý za něj. 911 approved.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět